18 listopada, Wielogłowy. Zostań nauczycielem od przyszłości!

18 listopada, Wielogłowy. Zostań nauczycielem od przyszłości!

Branżowa Szkoła I stopnia PRAKTYK w Wielogłowach, Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Zawodowego CEDRiN oraz Firma WIŚNIOWSKI organizują bezpłatną konferencję pod nazwą „Szkolny doradca zawodowy – nauczyciel od przyszłości”.

Konferencja odbędzie się 18 listopada 2021 r. w siedzibie firmy WIŚNIOWSKI w Wielogłowach i kierowana jest do dyrektorów szkół podstawowych i szkolnych doradców zawodowych. Spotkanie będzie okazją do wzbogacenia wiedzy i umiejętności w zakresie współczesnego i przewidywanego rynku pracy oraz kształcenia kompetencji cenionych na rynku pracy wśród uczniów:

Kompetencje miękkie to nie są umiejętności, których nauczymy się z książek – mówi Agnieszka Opoka, jedna z prelegentek konferencji. – Potrzebne jest ćwiczenie tych umiejętności w różnych sytuacjach. Nauczyciele mogą tak aranżować proces uczenia się, żeby uczniowie jak najwięcej pracowali w grupach. Muszą ćwiczyć relacje z innymi, rozmawiać, negocjować, delegować zadania. Warto stawiać przed nimi różne choćby fikcyjne, zadania i trenować podejmowanie decyzji oraz rozwiązywanie problemów – podsumowuje.

Wśród prelegentów są specjaliści od kształcenia kompetencji przyszłości – trenerka biznesu Maja Lose oraz specjaliści od zasobów ludzkich – Dyrektor Personalna Firmy Wiśniowski  Marta Buszko-Pakosińska, a także szkolny doradca zawodowy i trener w oświacie Agnieszka Opoka, która kształceniem kompetencji miękkich wśród uczniów zajmuje się na co dzień. To przede wszystkim praktycy, którzy podzielą się najnowszą wiedzą dotyczącą kształcenia kompetencji miękkich i ich znaczenia na rynku pracy.

Uczestnicy konferencji będą mieli także niepowtarzalną okazję zobaczyć potencjał technologiczny firmy Wiśniowski podczas spaceru po produkcji.

Szczegółowe informacje i zapisy na stronie www.wieloglowy.szkolapraktyk.pl/konferencja

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Finał Szansy na sukces tuż, tuż. Co jeszcze przed Ewą na parę godzin przed jej wystąpieniem ?

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.