18 listopada, Nowy Sącz: Starość Bałtroczyka w Miejskim Ośrodku Kultury

Starość nie jest dla mięczaków: tak twierdzi Piotr Bałtroczyk, satyryk, konferansjer, jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiej sceny kabaretowej. Skąd tytułowe przekonanie? Artysta wyjaśni to ze sceny Miejskiego Ośrodka Kultury 18 listopada br. Na kolejny Poniedziałek ze Sztuką zaprasza prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel.

KorzennaW2020

Piotr Bałtroczyk mówi o sobie, że jest konferansjerem totalnym i z taką samą łatwością i wdziękiem poprowadzi Zgromadzenie Ogólne ONZ, jak i staruszkę przez ulicę. W Polsce trudno wymienić imprezy, których nie prowadził. W swoich monologach łączy błyskotliwy dowcip z nutą ciepłej refleksji o życiu i ludzkich słabostkach.

Stand-up w Nowym Sączu pt. Starość nie jest dla mięczaków odbędzie się w ramach comiesięcznych Poniedziałków ze Sztuką. Początek przedstawienia 18 listopada o godz. 17:30 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury przy Al. Wolności 23. Rezerwacja i sprzedaż biletów w sekretariacie MOK, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00, tel. 18 443 89 59, wewn. 20.

 

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.