18 listopada, Nowy Sącz: Starość Bałtroczyka w Miejskim Ośrodku Kultury

18 listopada, Nowy Sącz: Starość Bałtroczyka w Miejskim Ośrodku Kultury

Starość nie jest dla mięczaków: tak twierdzi Piotr Bałtroczyk, satyryk, konferansjer, jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiej sceny kabaretowej. Skąd tytułowe przekonanie? Artysta wyjaśni to ze sceny Miejskiego Ośrodka Kultury 18 listopada br. Na kolejny Poniedziałek ze Sztuką zaprasza prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel.

Piotr Bałtroczyk mówi o sobie, że jest konferansjerem totalnym i z taką samą łatwością i wdziękiem poprowadzi Zgromadzenie Ogólne ONZ, jak i staruszkę przez ulicę. W Polsce trudno wymienić imprezy, których nie prowadził. W swoich monologach łączy błyskotliwy dowcip z nutą ciepłej refleksji o życiu i ludzkich słabostkach.

Stand-up w Nowym Sączu pt. Starość nie jest dla mięczaków odbędzie się w ramach comiesięcznych Poniedziałków ze Sztuką. Początek przedstawienia 18 listopada o godz. 17:30 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury przy Al. Wolności 23. Rezerwacja i sprzedaż biletów w sekretariacie MOK, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00, tel. 18 443 89 59, wewn. 20.

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

100 mln zł na inwestycje drogowe w Małopolsce

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama