11 mieszkanek regionu powalczy o tytuł najpiękniejszej

W najbliższą niedzielę, 20 czerwca, poznamy najpiękniejszą Małopolankę. Gala finałowa Miss Małopolski 2021 odbędzie się w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Nasz region reprezentować będzie 11 kobiet.

O koronę Miss Małopolski walczyć będą: Natalia Harnik z Nawojowej, Izabela Kachniarz z Mszalnicy, Magdalena Majda ze Świniarska, Monika Wsolak z Raby Niżnej, Wiktoria Radwańska z Nowego Sącza, Magdalena Rakoczy z Gorlic i Sandra Tokarczyk z Brzeznej. O tytuł Miss Nastolatek ubiegać się będą cztery dziewczęta: Nina Kotarba z Młodowa, Aleksandra Kozub z Gorlic, Klaudia Pyrz z Kasinki Małej oraz Małgorzata Skowronek z Kasiny Wielkiej.

Imprezę poprowadzi Kamila Świerc – Miss Polski 2017 oraz Wacek Tomalak – znany konferansjer i DJ. W wydarzeniu udział wezmą laureatki konkursu z ubiegłych lat m.in. Katarzyna Krzeszowska, Katarzyna Szklarczyk, Adriann Schneider, Joana Sajduk, Ola Ciupa, Julia Turczynowicz-Suszycka, Karina Kulawiak (obecnie Machaczka), Oliwia Krzesińska, Eliza Witas, Jowita Nowak, Kinga Wawrzyniak, Sylwia Rojek, Anna Kaczówka.

Podczas Gali Finałowej zostaną wyłonione najpiękniejsze mieszkanki naszego województwa, które będą reprezentowały Małopolskę w walce o tytuł Miss Polski. Wydarzenie odbędzie się 22 sierpnia w Nowym Sączu.

Obecnie trwa głosowanie na Miss i Miss Nastolatek Małopolski Internautów 2021. Kandydatka, która w swojej kategorii wiekowej otrzyma największą ilość głosów otrzyma:
– tytuł Miss lub Miss Nastolatek Małopolski Internautów 2021
– awans do finałowej dziesiątki (TOP10) wyborów Miss i Miss
Nastolatek Małopolski 2021
– przepustkę do ogólnopolskiego etapu Miss Polski/Miss Polski
Nastolatek.

Głosowanie trwa do 19 czerwca 2021 do godz. 22:00. Odbywa się na profilach konkursu w kanałach social media – Facebook, Instagram, SMS oraz wirtualny bilet.

Obecnie jeszcze dostępne są bilety na niedzielną Galę Finałową Miss i Miss Nastolatek Małopolski 2021. Bilety można zakupić na stronie https://evenea.pl/pl/wydarzenie/galamissmalopolski2021.

Fot. Miss Małopolski 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.