100 firm napędzających gospodarkę Sądecczyzny

Już po raz siódmy Fundacja Pomyśl o Przyszłości wraz z „Dobrym Tygodnikiem Sądeckim” publikują listę 100 firm napędzających gospodarkę Sądecczyzny.

wsb3

Lista 100 największych firm to duma naszego regionu. Dzięki takim firmom powstają tu nowe, stabilne miejsca pracy. Dzięki, ludziom, którzy mają motywację do rozwijania firm tworzymy na Sądecczyźnie klimat do współpracy i rozwoju, ponieważ otaczamy się ludźmi aktywnymi, pracowitymi i w swoim działaniu konsekwentnymi.

Poprzez ranking, dziękujemy również innym grupom społecznym - politykom, urzędnikom, a przede wszystkim konsumentom, którzy mają duży wpływ na tworzenie dobrych warunków dla rozwoju gospodarczego Sądecczyzny. - Publikacją rankingu dziękujemy przedsiębiorcom za zaangażowanie i ciężką pracę - mówi Bożena Damasiewicz, prezes Fundacji Pomyśl o Przyszłości.

- Za determinację w umacnianiu polskiej gospodarki nie tylko w kraju, ale także na arenie międzynarodowej. Postawa przedsiębiorców pełna pasji, konsekwencji w działaniu oraz wytrwałości jest wzorem dla tych, którzy dopiero wchodzą na ścieżkę zawodową, stawiając swoje pierwsze, biznesowe kroki. Wierzymy, że nasz ranking stanie się motorem napędzającym mniejsze firmy do dalszego rozwoju. Część z nich zapewne stanie się kiedyś większymi, a może nawet i globalnymi. Wierzymy, że działalność Fundacji zachęci polityków do tworzenia najlepszych warunków do rozwoju przedsiębiorczości w Polsce, że nasz głos, a także postawa przedsiębiorców, słowa i czyny zostaną usłyszane i zauważone, co spowoduje podjęcie decyzji optymalnych dla rozwoju polskiej gospodarki. Jesteśmy pewni, że razem możemy więcej, że jesteśmy w stanie zrealizować wiele współpracując ze sobą – dodała Bożena Damasiewicz.

Publikacja naszej listy pokazuje, że nie może być mowy o sukcesie gospodarczym kraju, bez rodzimych przedsiębiorców i ich produktów. Jest także okazją do inspirujących rozmów z lokalnymi przedsiębiorcami, prowadzącymi nierzadko działalność międzynarodową. Zatrudniają oni rzesze sądeczan, dając okazję do rozwoju, realizowania ambitnych projektów i zdobywania doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

Sprawdź listę 100 firm napędzających gospodarkę Sądecczyzny - kliknij i pobierz bezpłatnie:

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.