Zostali zważeni, teraz czeka ich walka

Dzisiaj, w sali posiedzeń sądeckiego Ratusza odbyło się niecodzienne dla tej instytucji wydarzenie. Ceremonia ważenia zawodników biorących udział w gali DSF Kickboxing Challenge 10 zgromadziła nie tylko uczestników jutrzejszych zmagań, ale także kibiców, chcących porozmawiać ze swoimi idolami i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Mam nadzieję jutrzejsza gala będzie naprawdę motywująca, że wszyscy będą zadowoleni i niech wygrają lepsi – takimi słowami prezydent Ryszard Nowak powitał gości  wielkiej sportowej imprezy, której bogata karta walk to ewenement na skalę naszego kraju.  Poza trzema starciami o mistrzowskie pasy i występami gwiazd, kibice zobaczą bardzo mocno obsadzony mecz międzypaństwowy Polska-Ukraina. Miejscowych fanów sztuk walki dodatkowo rozgrzeją cztery pojedynki z udziałem Sądeczan, w tym hitowa walka kickboxera Rafała Dudka z pięściarzem Rafałem Jackiewicza. 

Zanim doszło do ceremonii ważenia Sławomir Duba, prezes federacji DSF Kickboxing Challenge, podpisał umowy o wzajemnej współpracy i promocji kickboxingu, a także muay thai z szefami dwóch federacji – ukraińskiej i białoruskiej.

A potem, już tylko ważenie, którego prawidłowy przebieg kontrolował profesjonalny sędzia kickbixngu.

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.