W piątek pogrzeb Michała Jasnosza, zasłużonego działacza sportowego

W piątek pogrzeb Michała Jasnosza, zasłużonego działacza sportowego

W niedzielę 29 września, w swoje imieniny, zmarł Michał Jasnosz, prezes Krynickiego Towarzystwa Hokejowego Klubu Młodzieżowego. Miał 71 lat.

Jasnosz był bardzo aktywnym działaczem sportowym i społecznym. – Środowisko sportowe traci zaangażowanego orędownika – można przeczytać na łamach portalu kth.i24.pl.

Niezmordowany społecznik i wzór zaangażowania w popularyzacji sportów zimowych, człowiek wielkiej dobroci i pasji działania – to już strona Polskiego Związku Sportów Saneczkowych.

Michał Jasnosz dał się poznać szerzej jako popularyzator sportów zimowych – zwłaszcza saneczkarstwa i hokeja na lodzie. Był ponadto właścicielem PPHU Jas-Pol, firmy z branży poligraficznej. Zasłynął jako współinicjator reaktywowania w 1993 roku działalności KTH Krynica. W tymże klubie działał jako członek zarządu, a następnie jego wiceprezes. Prezesował KTH Klubowi Młodzieżowemu, klubom piłkarskim z Krynicy-Zdroju i Tylicza.

Czytaj również: SANDECJA WRESZCIE ZWYCIĘSKA! [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Był członkiem zarządu PZHL i PKOl, prezesem Polskiego Związku Sportów Saneczkowych wielokrotnie odznaczanym za swoje zasługi.

Msza Święta żałobna za śp. Michała Jasnosza odbędzie się w najbliższy piątek 4 października o godzinie 15 w Tyliczu, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Fot. archiwum kth.i24.pl; PZSS

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

100 mln zł na inwestycje drogowe w Małopolsce

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama