Złoto i brąz sądeczanek na Mistrzostwach Polski kadetów

Złoto i brąz sądeczanek na Mistrzostwach Polski kadetów

W Krynicy zakończyły się Mistrzostwa Polski Kadetów w kickboxingu. Zawodniczki UKS Evan zdobyły dwa medale, złoty Marlena Stefańska, a brązowy Anna Baran.

– Mistrzostwa Polski Kadetów Starszych w kicboxingu w wersji light contact i pointfighting 2020 przeszły do historii – opowiada organizator zawodów oraz trener UKS Evan Nowy Sącz Krzysztof Bulanda. – Cieszy, że udało się dobrze przygotowania mistrzostwa, a w czasie obostrzeń związanych z „pandemią” nie było to łatwe. Okazało się, że się da. Sygnały płynące z klubów całej Polski, jak i Polskiego Związku Kickboxingu napawają nas dumą. To także jest wyróżnienie dla naszych sportowych mecenasów to firmy: Muszynianka, Piwniczanka, Regnis, Grand, STS-COM. Ukłony ślemy w stronę całej ekipy sędziowskiej, która pod czujnym okiem Jerzego Bassy czuwała nad prawidłowym sportowej rywalizacji.
W mistrzostwach UKS Evan Nowy Sącz reprezentowało 6 sportowców: Karol Grygiel, Alicja Popiela, Anna Baran, Weronika Szmit, Julia Szmit, Marlena Stefańska.
– W Krynicy rywalizowało 184 zawodników i zawodniczek z 43 klubów – dodaje Krzysztof Bulanda. – Wypadliśmy całkiem nieźle. Dwie reprezentantki naszego klubu zdobyły medale. Tytuł Mistrzyni Polski w kat. 37 kg, wywalczyła Marlena Stefańska, a jej koleżanka w kat. 50 kg Anna Baran brązowy.
Fot: Arch. klubu

Share on twitter
Share on facebook