Funkcjonariusze Wydziału Operacyjno-Śledczego Karpackiego Oddziału SG, w czasie służbowej podróży przez Stary Sącz zauważyli stojące na drodze rozbite BMW. Auto było uszkodzone z dwóch stron, a młoda kobieta siedząca za kierownicą bezskutecznie próbowała wydostać się z samochodu...

"Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem w okolicy mostu św. Kingi w Starym Sączu. Strażnicy graniczni, wracając z działań zauważyli, że kolejne samochody omijają ustawione przeciwnie do kierunku jazdy BMW.  Funkcjonariusze Karpackiego Oddziału Straży Granicznej zabezpieczyli stwarzający zagrożenie odcinek drogi, powiadomili służby ratunkowe oraz pomogli wydostać się  kobiecie z pojazdu. Jej zachowanie oraz charakterystyczna woń wskazywały, że może znajdować się pod wpływem alkoholu" - relacjonuje mł. chor. SG Michał Tokarczyk z Referatu Prasowego Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Nowym Sączu.

wsb3

Niestety przypuszczenia strażników granicznych potwierdził przybyły na miejsce patrol Policji. Okazało się, że młoda kobieta była pijana. Alkomat wskazał 2,5 promila.

- Kierująca tłumaczyła, że przyczyną stanu, w którym się znajduje są problemy miłosne. Na szczęście oprócz „złamanego serca”, ani ona, ani inni użytkownicy ruchu nie doznali żadnych obrażeń - dodaje mł chor. Michał Tokarczyk.

zdjęcia: biuro prasowe Karpackiego Oddziału Straży Granicznej

 
NATURHOUSE

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.