Zima zmiotła auta z drogi [ ZDJĘCIA ]

Wczorajsze popołudnie i wieczór nie sprzyjały bezpiecznym podróżom.

Około godziny 13.22 zastępy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Krynicy Zdroju oraz z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mochnaczce Niżnej skierowano do Mochnaczki, gdzie auto osobowe skończyło podróż na stromym przydrożnym zboczu. Na szczęście podróżni wyszli z przygody bez poważnych uszczerbków na zdrowiu.

Nieco ponad godzinę później kryniccy strażacy oraz druhowie ochotnicy z Nowej Wsi oraz Mochnaczki Wyżnej pospieszyli na pomoc uczestnikom wypadku do którego doszło na drodze krajowej 75 w Nowej Wsi.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, ze na drodze krajowej nr 75 doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych tj. Mercedes, Audi 80 i Skoda Octavia. Samochodami podróżowało łącznie siedem osób. Poszkodowana została jedna osoba, której strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy. Po przybyciu na miejsce zdarzenia karetki Pogotowia Ratunkowego, poszkodowany został zabrany do szpitala – relacjonują strażacy.

Fot. PSP Nowy Sącz

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.