Zima z gwiazdami w Krynicy Zdroju. W najbliższy weekend zagrają Dżem i Grzegorz Turnau

Zima z gwiazdami w Krynicy Zdroju. W najbliższy weekend zagrają Dżem i Grzegorz Turnau

Zima w Krynicy- Zdroju zapowiada się koncertowo. Na scenie Pijalni Głównej wystąpi aż dwunastu artystów polskiej sceny muzycznej. W miniony weekend widownię rozgrzał Zakopower, a już 19 i 20 stycznia kolejne dwa koncerty. Zagrają: DŻEM I GRZEGORZ TURNAU!

Przez prawie sześć tygodni miłośnicy polskiej muzyki będą mieli ucztę dla ucha. W tym czasie w Krynicy-Zdroju przewidziano aż 12 koncertów. Jeden z nich już za nami, ale to dopiero początek!

W najbliższy piątek, 19 stycznia o godz. 19:00 koncert  legendarnej grupy Dżem. Zespół jest bez wątpienia jednym  z najbardziej popularnych twórców wpisujących się w nurt blues-rock’a. Powstał 1973, a jego historię w dużej mierze dzięki osobie sławnego Ryszarda Rydla znają wszyscy. Obecnie w jego skład wchodzą : Maciej Balcar, Adam Otręba, Benedykt Otręba, Jerzy Styczyński,Janusz Borzucki i Zbigniew Szczerbiński. Podczas koncertu z pewnością zabrzmią wszystkie nieśmiertelne utwory jak: „Whisky”, „List do M.”, czy „Wehikuł Czasu”. Zapowiada się niezapomniane przeżycie dla wszystkich miłośników ich muzyki.

 

20 stycznia o godz: 19:00 swój urodzinowy koncert w ramach trasy koncertowej pt: „L — Live” zagra Grzegorz Turnau.  Na scenie Pijalni Głównej w Krynicy Zdroju zabrzmią nigdzie nie publikowane utwory z najnowszego – jubileuszowego albumu artysty „L„. W tym roku Turnau świętuje bowiem swoje 50 urodziny oraz 30-lecie pracy artystycznej. Jak zapowiadają organizatorzy występ będzie spektaklem muzycznym podczas którego zabrzmią zarówno najmniej jaki najbardziej znane utwory z jego repertuaru , ale pojawią się również te, zupełnie jeszcze nie znane. To będzie wyjątkowy koncert!

ZAPRASZAMY!

fot: http://krynicazrodlemkultury.pl/

Jak dobrze znasz zespół Dżem? [QUIZ]

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama