Zderzenie trzech osobówek. Kobieta i dziecko w szpitalu

W czwartek w Łącku doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych: Volkswagena Polo, Volkswagena Tourana oraz Mercedesa. Pojazdami podróżowało w sumie siedem osób, w tym trójka dzieci. Kobieta i dziewczynka trafiły do szpitala.

wsb3

- Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem akumulatorów z uszkodzonych pojazdów oraz sprawdzeniu pojazdów pod kątem wycieków płynów eksploatacyjnych, których nie stwierdzono - relacjonują strażacy.

Volkswagenem Polo jechała kobieta z trójką dzieci, Touranem - dwie kobiety, a Mercedesem sam kierowca. Załoga karetki pogotowia ratunkowego przebadała skarżące się na dolegliwości kobietę i dziewczynkę. Obie zostały przewiezione do szpitala.

- Na miejscu pozostała Policja oraz OSP Łącko w celu kierowania ruchem drogowym do czasu usunięcia samochodów. Działania strażaków trwały półtorej godziny - informują funkcjonariusze PSP z Nowego Sącza.

fot. PSP w Nowym Sączu

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.