Zaginęli Paweł Radzik i Sławomir Stachurski. Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach

W naszym regionie zaginęło dwóch mężczyzn – Paweł Radzik z Uścia Gorlickiego oraz Sławomir Stachurski ze Szlachtowej (gm. Szczawnica). Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach. 

8 października Paweł Radzik wyjechał z terytorium Holandii, gdzie pracował. 40-letni mieszkaniec Uścia Gorlickiego przemieszcza się samochodem marki Ford Focus. Kierował się do Łodzi, gdzie miał podjąć inną pracę. Ostatni kontakt z zaginionym rodzina miała 9 października około godz. 20:00. Poinformował wtedy, że znajduje się w okolicach Berlina. Od tamtej pory, do chwili obecnej nie nawiązał on kontaktu telefonicznego. Nie powrócił również do miejsca zamieszkania.

Rysopis zaginionego:

Wiek z wyglądu ok. 40 lat, wzrost 175 cm, krępa budowa ciała, włosy krótkie  – ciemny szatyn, oczy ciemne, uszy normalne – nie odstające, nos orli, uzębienie niepełne.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gorlicach na nr: tel.  47 83 44 225 lub 47 83 44 215 ew. 112.

Zaginął Sławomir Stachurski

12 października około godziny 16.00 Sławomir Stachurski wyszedł z domu w Szlachtowej bez rzeczy osobistych, nie wziął ze sobą również telefonu. Poinformował, że idzie na spacer i przy okazji zrobi małe zakupy. Około godziny 17:00 widziany był przez znajomego w okolicach sklepu. Poinformował go, że udaje się busem do Krakowa, a następnie nad morze. Od tamtej pory nie dał znaku życia, nie nawiązał kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi.

Mężczyzna ma 28 lat, 185 cm wzrostu i niebieskie oczy. Ma włosy koloru blond z widocznym zakolami nad czołem. Posiada bliznę około 2 cm od nosa do brwi.

W dniu zaginięcia miał na sobie szary płaszcz do uda, szare materiałowe spodnie, szary sweter z kapturem i niebieskimi łatkami na łokciach oraz czarne buty sportowe. Posiada ze sobą charakterystyczny parasol brązowy z kremową falbanką od spodu.

– Sprawa zaginięcia została zgłoszona na policję. Gdyby ktokolwiek go widział, prosimy o kontakt na numer 694 657 620 lub 785 722 464 – apelują jego przyjaciele na portalu społecznościowym.

Fot. Wiktoria Siciarz/Facebook 
KPP Gorlice/ Źródło: ślademzaginionych 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.