Gmina Muszyna: zaginął człowiek. Trwa akcja poszukiwawcza

Od wczoraj krynicki GOPR, policja oraz straż pożarna szukają zaginionego mężczyzny z Wojkowej (gmina Muszyna). Mężczyzna cierpi na schizofrenię.

– Wczoraj o godz. 18. 32 dostaliśmy zawiadomienie o zaginięciu mężczyzny – mówi Mariusz Wituś z Grupy Krynickiej GOPR.  Wczorajsze poszukiwania nie przyniosły rezultatu,  przerwano je ok. godz. 4 nad ranem. – Akcję wznowiono ok. godz. 9. Goprowcy mają do dyspozycji samochody terenowe i quady. W poszukiwaniach bierze również udział straż pożarna, policja i psy tropiące. 

Apelujemy do wszystkich mieszkańców, którzy mogą nam pomóc w odnalezieniu zaginionego mężczyzny o kontakt na numer alarmowy 997– mówi mł. asp. Justyna Basiaga z KM Policji w Nowym Sączu.

Rysopis zaginionego:

Około 178 cm wzrostu,  szczupła budowa ciała, włosy koloru  blond, średniej długości, oczy koloru niebieskiego, twarz smukła.  Ubrany był w bluzę dresową koloru niebieskiego (granatowego),  spodnie dresowe koloru niebieskiego (granatowego), obuwie gumowe. Mężczyzna nie zabrał ze sobą telefonu komórkowego. 

fot. zdjęcie ilustracyjne z arch. sacz.in

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.