Za kilka dni Góra Parkowa rozbłyśnie tysiącami światełek

Za kilka dni Góra Parkowa rozbłyśnie tysiącami światełek

50 tysięcy światełek już wkrótce rozświetli Górę Parkową w Krynicy-Zdroju. Na szczycie czekać będzie Święty Mikołaj oraz moc atrakcji. Niezwykłe wydarzenie już w sobotę – 8 grudnia.

– Zapraszamy na szczyt Góry Parkowej dzieci, rodziców i dziadków do wspólnej zabawy w blasku bajkowych rzeźb świetlnych! – zachęcają organizatorzy. – Święty Mikołaj przygotował dla Was wspaniałe gry i konkursy z nagrodami. Dzieci i dorośli opowiadać będą Wam bajki, wierszyki i świąteczne opowieści.

Zabawa rozpocznie się o godzinie 15. Każdy kto zgłodnieje, będzie mógł poczęstować się kiełbaskami prosto z ogniska, a wszystko to przy dźwiękach świątecznej muzyki.

Natomiast o godzinie 16. rozegra się prawdziwie magiczne widowisko. Góra Parkowa zalśni blaskiem tysięcy światełek.

– W tym roku po raz pierwszy zaistnieje na Waszych oczach niepowtarzalny Park Światła, a w nim zupełnie nowe rzeźby: krynickie sanie z końmi, wielka pijałka, choinka i wiele innych… – czytamy na stronie Urzędu Miasta w Krynicy-Zdroju.

Udział w bajkowym wydarzeniu jest bezpłatny, a przejazd koleją linowo-terenową po godzinie 14. będzie kosztować tylko 1 zł.

fot. ilustr. pixabay

 

Share on twitter
Share on facebook