Z treningu na turniej, z turnieju na trening...

Zawodniczki i zawodnicy trenujący kickboxing w UKS Evan Nowy Sącza nie mają chwili oddechu. Trenują i startują, startują i trenują, a za tydzień  - do szkoły.

dts

- Za nami kolejny turniej - mówi trener UKS Evan Krzysztof Bulanda. - Tym razem pojechaliśmy do Libiąża, gdzie wzięliśmy udział w zawodach bokserskich. Cieszy bardzo dobra postawa naszych zawodników, którzy wygrali cztery walki. W najmłodszej kategorii wiekowej - adeptów - swój pierwszy pojedynek wygrał Mikołaj Majchrowski pokonując reprezentanta Myszkowa Franciszka Syma 3-0 (kat. 41 kg). Jego koleżanka Weronika Szmit po ciężkiej walce wygrywa z zawodniczką z Brzeska Emilią Chodorowską 3-0 (kat. 51 kg). Równie skutecznie boksowała Emilia Dadaś, która przez RSC w II rundzie (kat. 48 kg) pokonała Julię Drebot z Brzeska. Bardzo dobrze spisała się Gabriela Migda, która stoczyła najcięższy gatunkowo pojedynek z reprezentantką gospodarzy Igą Kołodziejczyk (kat. 51 kg) wygrywając 3-0. Kierujemy podziękowania dla firmy Muszynianka,Sądeckich Wodociągów i Mirosława Dominika za wspieranie naszych sportowych pasji.
Teraz przed zawodnikami UKS Evan treningi oraz przygotowania do Mistrzostw Polski.

PUMA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.