Wypadek na ul. Barskiej. Jedno z aut prowadziła siostra zakonna. Zbadano ją alkomatem i…

Wypadek na ul. Barskiej. Jedno z aut prowadziła siostra zakonna. Zbadano ją alkomatem i…

Po godzinie 9. na skrzyżowaniu ulic Barskiej, Witosa i Pieczkowskiego w Nowym Sączu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Dwie osoby trafiły do szpitala. Przez dłuższy czas ruch był utrudniony.

Jak informuje oficer dyżurny PSP w Nowym Sączu, w wypadku brało udział pięć osób. Dwie z nich są poszkodowane i już zostały przewiezione do szpitala przez karetki pogotowia ratunkowego.

Na miejscu pracowali strażacy z JRG nr 1 oraz policja.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy w jednym z samochodów za kierownicą siedziała siostra zakonna. Badanie alkomatem dało wynik niestety…. pozytywny.

Oto relacja strażaków z miejsca zdarzenia: „Około godziny 9.06 zastępy z  JRG nr 1 zadysponowane zostały do działań w Nowym Sączu na ulicy Barskiej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że  zderzeniu uległy dwa samochody osobowe Ford oraz Chrysler.  Wjazd na skrzyżowanie od ul. Barskiej był zablokowany. Działania strażaków polegały na zabezpieczaniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Na miejsce zdarzenia przybyła karetka Pogotowia ratunkowego, której przekazano osobę poszkodowaną. Przybyłe kolejne karetki Pogotowia ratunkowego  przebadały pozostałe osoby uczestniczące w zdarzeniu. Do szpitala została zabrana kobieta w ciąży oraz dziecko pod opieką ojca”

 

fot. dts24

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.