Tragiczny wypadek w Siedlcach. Nie żyje mężczyzna

Wczoraj tuż przed godziną 22:00 w Siedlcach (gmina Korzenna) doszło do poważnego wypadku. Mężczyzna został przygnieciony przez kombajn. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Droga w miejscu zdarzenia była całkowicie zamknięta. Na miejscu pracowała załoga karetki pogotowia ratunkowego, strażacy z Nowego Sącza, Tarnowa i Siedlec, a także policja i prokurator.

Kilka minut przed godziną 23:00 oficer dyżurny PSP potwierdził, że kierowca kombajnu nie przeżył wypadku. Zginął na miejscu. Mężczyzna miał 57 lat.

Jak informują dziś strażacy z OSP Siedlce, kombajn leżał na dachu, a pod nim znajdował się kierowca. Sprawdzono funkcje życiowe mężczyzny i stwierdzono ich brak. Mimo wyciągnięcia kombajnisty spod maszyny, nie udało się uratować jego życia.

W celu postawienia i usunięcia kombajnu z drogi użyta została do tego wciągarka hydrauliczna samochodu SCRt JRG 1 Tarnów oraz wciągarka hydrauliczna ciężkiego samochodu ratownictwa technicznego z JRG 1 Nowy Sącz. Działania strażaków zakończyły około 5:00 rano po ponad 7 godzinach – relacjonują druhowie z Siedlec.

fot. Czytelnik / OSP Siedlce

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.