Wyjechali potrenować w spokoju

Od soboty pierwszy zespołu Sandecji, uzupełniony młodych piłkarzami wyjechał do Chorwacji na obóz przygotowawaczy przed rudną wiosenną.

Do Chorwacji wyjechało 30 zawodników oraz sztab trenerski.
Bramkarze: Krzysztof Baran, Konrad Mrózek.
Obrońcy: Dawid Szufryn, Michal Piter-Bučko, Adrian Basta, Marcin Flis, Tadeusz Socha.
Pomocnicy: Bartłomiej Dudzic, Damian Chmiel, Kamil Ogorzały, Dominik Urban, Michał Walski, Adrian Danek, Maciej Małkowski, Grzegorz Baran, Szymon Kuźma, Jan Kuźma, Kamil Palacz, Miłosz Kałahur, Radosław Kanach, Dominik Kun.
Napastnicy: Maciej Korzym, Mariusz Gabrych, Mateusz Klichowicz.
Sztab trenerwski: Tomasz Kafarski - I trener, Paweł Bielak, Marcin Janikowski, Marcin Sapalski, Richard Zajac, Paweł Nowak, Szymon Gieroba, Kamil Biel.
Do Chorwacji nie pojechali Danil Bielica, który powraca do zdrowia po zabiegu operacyjnym oraz BArtłomiej Kasprzak, który nabawił się kontuzji.
- Cieszę się na obóz w Chorwacji - mówi kapitan Sandecji Dawid Szufryn.- Każdy taki wyjazd integruje zespół, a przecież mamy w składzie kilku młodych zawodników, którzy muszą poczuć "sztanię". Ważne też by potrenować w spokoju z dala od codzienności, choć za domem będzie się tęsknić. Mam nadzieję, że do rundy wiosnnej przystąpimy zdrowi i powalczymy o jak najwyższą lokatę w tabeli.

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.