Śpiewasz, grasz, rysujesz? Wygraj tablet w konkursie Koalicji z Kulturą!

Koalicja z Kulturą to inicjatywa, której ideą jest szlifowanie talentów i nagradzanie młodych sądeczan za pasję i pracę twórczą.  Jest jeszcze kilka dni czasu, aby śpiewaniem, graniem, pędzlem, farbami, albo kredkami powalczyć o cenne nagrody w trzech konkursach organizowanych w ramach tej akcji. Organizatorem jest Koalicja Nowosądecka.

Zwycięzcy otrzymają tablety Lenovo. Mnóstwo nagród czeka także na autorów wyróżnionych prac oraz na szkolną klasę, która prześle rekordową ilość prac konkursowych.

Prezydent w tekście

Najważniejsze, aby z dostarczeniem prac zmieścić się w terminie do 25 listopada.

Jak już wspomnieliśmy, konkursy są trzy:  jeden muzyczny  odbywający się pod hasłem : „z patriotyczną nutą” i dwa plastyczne – opatrzone nazwami „wakacyjne wspomnienia” i „kolory jesieni”.

Aby wziąć udział w konkursie muzycznym, trzeba nagrać i przesłać do organizatora utwór związany z odzyskaniem przez Polskę niepodległości.

Zadaniem dla uczestników konkursów plastycznych jest wykonanie pracy plastycznej, sfotografowanie jej lub zeskanowanie i dostarczenie za pomocą formularza.

W konkursach mogą uczestniczyć dzieci ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich, a nagrody są przyznawane w dwóch kategoriach wiekowych: osobno dla uczniów najmłodszych i gimnazjalistów i osobno dla młodzieży ponadgimnazjalnej.

Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

tekst promocyjny

TRADYCJATEXT

Wypowiedz się w tej sprawie