Śpiewasz, grasz, rysujesz? Wygraj tablet w konkursie Koalicji z Kulturą!

Koalicja z Kulturą to inicjatywa, której ideą jest szlifowanie talentów i nagradzanie młodych sądeczan za pasję i pracę twórczą.  Jest jeszcze kilka dni czasu, aby śpiewaniem, graniem, pędzlem, farbami, albo kredkami powalczyć o cenne nagrody w trzech konkursach organizowanych w ramach tej akcji. Organizatorem jest Koalicja Nowosądecka.

wsb3

Zwycięzcy otrzymają tablety Lenovo. Mnóstwo nagród czeka także na autorów wyróżnionych prac oraz na szkolną klasę, która prześle rekordową ilość prac konkursowych.

Najważniejsze, aby z dostarczeniem prac zmieścić się w terminie do 25 listopada.

Jak już wspomnieliśmy, konkursy są trzy:  jeden muzyczny  odbywający się pod hasłem : „z patriotyczną nutą” i dwa plastyczne – opatrzone nazwami „wakacyjne wspomnienia” i „kolory jesieni”.

Aby wziąć udział w konkursie muzycznym, trzeba nagrać i przesłać do organizatora utwór związany z odzyskaniem przez Polskę niepodległości.

Zadaniem dla uczestników konkursów plastycznych jest wykonanie pracy plastycznej, sfotografowanie jej lub zeskanowanie i dostarczenie za pomocą formularza.

W konkursach mogą uczestniczyć dzieci ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich, a nagrody są przyznawane w dwóch kategoriach wiekowych: osobno dla uczniów najmłodszych i gimnazjalistów i osobno dla młodzieży ponadgimnazjalnej.

Szczegóły znajdziesz TUTAJ.

tekst promocyjny

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.