Wtargnął do gabinetu lekarki, krzyczał, że oblał ją kwasem

Dzisiaj, około południa doszło do incydentu  w Centrum Medycznym "Batorego". Mężczyzna wtargnął do gabinetu i oblał lekarkę płynną substancją. Krzyczał, że był kwas.  

Renault2

Sprawca zbiegł, ale w niecałą godzinę po zdarzeniu został zatrzymany przez Policję na ul. Barbackiego.

-Dzisiaj, około godziny 12.10 oficer dyżurny sądeckiej Policji otrzymał informację, że w jednej z przychodni w Nowym Sączu mężczyzna oblał jakąś cieczą lekarkę, krzycząc, że jest to kwas. Następnie mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia- informuje nas oficer prasowa sądeckiej Policji asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak.

Jak dodaje oficer prasowa, natychmiast po otrzymanym zgłoszeniu, policjanci zaczęli sprawdzać okoliczny teren, rozpytywać świadków i działać operacyjnie. W efekcie tych działań zatrzymali mężczyznę na ulicy Barbackiego już około godziny 12.40.

Nie wiadomo jeszcze dlaczego tak się zachował.

Na ten moment policja nie udziela więcej informacji, gdyż są prowadzone czynności wyjaśniające okoliczności zajścia. Jednak wstępnie wykluczono, by ciecz, którą mężczyzna oblał lekarkę była kwasem.

Fot. KPM Nowy Sącz

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.