Wspierasz niezależne media?

Wspierasz niezależne media?

Od siedmiu lat co tydzień oddajemy w Twoje ręce bezpłatną gazetę wypełnioną ambitnymi dziennikarskimi treściami, a każdego dnia za pośrednictwem portalu dostarczmy aktualny serwis informacyjny będący uzupełnieniem oferty tygodnika. Jesteś w komfortowej sytuacji – najwyższej jakości dziennikarstwo trafia do Ciebie bezpłatnie, byś mógł czytać tak, jak lubisz: w papierze, w komputerze, albo na smartfonie w dowolnym miejscu na świecie. Inni sprzedają  informacje. Płacisz za nie kupując gazetę, albo dostęp do treści zamieszczonych w sieci. My chcemy nadal oferować informacje za darmo. Wirtualną skarbonkę otwieramy po to, aby każdy kto chce choćby złotówkę zainwestować w lokalne niezależne źródło informacji mógł to uczynić  wspierając w ten sposób nasze starania o dostęp sądeczan limanowian i gorliczan rozsianych po całym świecie do obiektywnej wiedzy o tym, co dzieje się w regionie.

Tworzenie bezpłatnej gazety oraz portalu wiąże się z poważnymi kosztami, a nasze media nie są finansowane z żadnych zewnętrznych źródeł. Dlatego potrzebujemy Waszego wsparcia, aby niezależne i ambitne dziennikarstwo mogło istnieć i abyśmy przez kolejne lata mogli codziennie w Internecie i co tydzień w gazecie dostarczać Wam nadal BEZPŁATNIE jak najwięcej dobrych wiadomości.

Ale „Dobry Tygodnik Sądecki” to nie tylko dziennikarstwo, w które wkładamy całe serce. To wiele innych inicjatyw i działań jakie dajemy Wam, Drodzy Czytelnicy i chcemy dawać jeszcze więcej…

Chcemy fachowo, szybko i skutecznie POMAGAĆ, bo do tego zobowiązuje nas nazwa „Wydawnictwo DOBRE”. Pomagać słowem i czynem. Będzie nam łatwiej, jeśli nasza redakcyjna skarbonka przeznaczona na zakup wszelakich potrzebnych w pomaganiu narzędzi nie będzie pusta.

Każdego tygodnia angażujemy się w różne społeczne inicjatywy, których głównym celem jest pomoc tym, którzy akurat znaleźli się w sytuacji wymagającej wsparcia innych ludzi. W naturalny sposób staliśmy się rzecznikiem przedsięwzięć charytatywnych – czasami jest to ratowanie czyjegoś zdrowia i życia, innym razem to akcje mogące czyjeś życie uczynić lepszym i bardziej godnym.

Pokazujemy na naszych łamach ludzi, którzy angażują się w rozwój lokalnej społeczności.

Błyskawicznie ostrzegamy w sprawach małych i dużych.

Codziennie serwujemy porcję zaproszeń oraz biletów do kina, na koncerty, spektakle i inne wydarzenia gwarantujące naszym Czytelnikom ciekawie spędzony czas organizujemy konkursy z cennymi nagrodami.

Promujemy lokalne talenty, patrzymy władzy na ręce, relacjonujemy ważne wydarzenia, słowem robimy wszystko to, co należy do zadań niezależnych mediów.

Aby utrzymać wysoką jakość, niezależność i nadal dostarczać Wam wysokiej jakości treści – potrzebujemy Waszego zaangażowania i pomocy. Stoimy przed dylematem – redukcja zakresu naszej działalności, albo utrzymanie poziomu i rozwój.

Marzy nam się to drugie rozwiązanie. Dlatego prosimy Was – Czytelników, na których zawsze mogliśmy liczyć – o wsparcie.

Od lat podobne formy wsparcia przeprowadzane są przez media w różnych krajach świata.Wspomagając nasze działania dziennikarskie

pięknie Wam się odwdzięczymy kolejnymi tekstami, zdjęciami, informacjami, filmami.

Wierzymy, że to co robimy ma sens i ufamy, że budowana przez siedem lat przyjaźń z Wami pozwoli podjęte dzieło kontynuować.

Możemy liczyć na Ciebie?

Share on twitter
Share on facebook