Włamał się do sklepu ukradł jajka niespodzianki i wódkę. Zamiast uciekać zaczął składać zabawkę…

23 letni mężczyzna włamał się do sklepu spożywczego. Wybił szybę, aby ukraść dziesięć czekoladowych jajek niespodzianek, puszkę piwa i butelkę wódki. Nie zdawał sobie sprawy, że wyrządzone szkody oszacowane zostaną na 1500 złotych, a za kradzież może spędzić w więzieniu nawet do dziesięciu lat – po roku za każde jajko niespodziankę. 

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek. Złodziej nie spieszył się, aby uciekać z miejsca włamania. Na terenie sklepu postanowił zjeść jedno z czekoladowych jajek. Nie mógł się też oprzeć pokusie złożenia znajdującej się wewnątrz zabawki.

Na gorącym uczynku przyłapali go sądeccy policjanci. Niestety chwila słodkiej przyjemności może go słono kosztować

-Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem i zniszczenia cudzej rzeczy, za co grozi mu kara do 10 lat więzienia. Straty spowodowane przez 23-latka zostały oszacowane na blisko 1500 złotych – podaje Aneta Izworska x Zespół ds. Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Czytaj też:

Pompujemy dla Diany!

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.