Wjechał w kobietę. Wszystko uwieczniły kamery [film]

Wjechał w kobietę. Wszystko uwieczniły kamery [film]

W sobotę (18 sierpnia) na rynku w Grybowie doszło do dramatycznie wyglądającego wypadku. Samochód osobowy potrącił starszą osobę przechodzącą przez ulicę. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery pobliskiego monitoringu.

Sytuacja miała miejsce o 8.08. Na nagraniu widać, jak starsza kobieta, poruszająca się o lasce, przechodzi przez ulicę w miejscu do tego nieprzeznaczonym. Wtedy wjeżdża w nią samochód marki Jaguar, który skręca w lewo z ulicy Jakubowskiego w ulicę Kazimierza Wielkiego. Kobieta uderza o maskę pojazdu i zostaje odrzucona na chodnik.

Nagranie jest też już w posiadaniu policji.

Kierujący jaguarem był trzeźwy. Mężczyzna, jak i pasażer pojazdu nie odnieśli żadnych obrażeń, a kobieta została przewieziona do sądeckiego szpitala. Z ustaleń poczynionych w szpitalu wynika że jej obrażenia nie są poważne – informuje Iwona Grzebyk-Dulak, Oficer Prasowa sądeckiej policji.

– Na miejscu wypadku pracowali funkcjonariusze z Grybowa i policjanci z Zespołu Wypadkowego Wydziału Ruchu Drogowego sądeckiej komendy, którzy przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i pojazdu, jak również sporządzili szkic sytuacyjny i dokumentację fotograficzną. Wszystkie wykonane przez nich czynności pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego wypadku – dodaje policjantka.

film: monitoring

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Thomas Bach przewodniczący Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego

Otwarcie Klubu Olimpijskiego. Jak ważną rolę miał Polski Komitet Olimpijski w inspirowaniu młodych pokoleń?

W Małopolsce przybędzie 8 linii komunikacyjnych. Ile wynosi dofinansowanie i jakie to połączenia?

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.