Łukasz Wiśniowski w Canal+

Łukasz Wiśniowski

Sądeczanin Łukasz Wiśniowski przeszedł z Eleven Sports do Canal+. Jak poinformował portal Wirtualnemedia, dziennikarz piłkarski będzie współprowadzącym nowego programu „Hola LaLiga”.

Nowy program informacyjno-publicystyczny będzie poświęcony lidze hiszpańskiej, a emitowany po każdej kolejce ligowej w poniedziałki o godz. 19 w Canal+ Sport 2. Współprowadzącym – obok Łukasza Wiśniowskiego – będzie Tomasz Ćwiąkała. Jak rekomenduje nowy format Michał Kołodziejczyk, dyrektor redakcji sportowej Canal+ „kibice LaLiga Santander będą zadowoleni z naszej nowej propozycji programowej”.

Łukasz Wiśniowski wcześniej pracował w Eleven Sports oraz w portalu poświęconym reprezentacji narodowej „Łączy nas piłka”. W wywiadzie udzielonym DTS w lipcu 2016 r. powiedział m.in.:

– Łukasz Wiśniowski – jedyny reprezentant Nowego Sącza na Euro 2016. Mogę Cię tak przedstawić?

– Konkretnie z Ubiadu. Kiedy ludzie pytają skąd się jest, to moi znajomi, też z Ubiadu i Wielogłów, mówią, że z Nowego Sącza. Ja mówię: z Ubiadu i czekam na reakcję. W Nowym Sączu spędziłem dużo czasu, chodziłem tutaj do liceum, stawiałem pierwsze kroki w dziennikarstwie. Bardzo miło to miasto wspominam.

– Filmy Twojego autorstwa można znaleźć na portalu „Łączy nas piłka”. Podbiły Polskę w ostatnich tygodniach.

– Będąc we Francji, nie zdawałem sobie sprawy, jak szybko te materiały się rozeszły. Kiedy przylecieliśmy do Polski, były one na każdym kanale. Mogłem zweryfikować, ile osób je zobaczyło. Przez czerwiec na Youtube mieliśmy 27 milionów wyświetleń. Nasz partner Onet wrzucał to na swój player na głównej stronie, gdzie ruch jest ok. kilku milionów dziennie. Jak dorzucimy do tego wszystkie największe polskie telewizje, to sądzę, że mogło to obejrzeć ponad pół Polski.

Czytaj także–>  https://www.dts24.pl/nasz-czlowiek-byl-w-sztabie-euro/

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.