Wczorajsza akcja łowców pedofili w naszym regionie. Zatrzymano dwóch mężczyzn [ZDJĘCIA]

Wczorajsza akcja łowców pedofili w naszym regionie. Zatrzymano dwóch mężczyzn [ZDJĘCIA]

Łowcy Pedofili, zatrzymanie, powiat gorlicki, Nowy Sącz, Policja

Łowcy pedofili z fundacji ECPU Polska przeprowadzili wczoraj dwie akcje w naszym regionie. W efekcie tych działań aresztowano dwóch mężczyzn: z Szalowej i Rożnowic.

Jak słusznie dostrzega gorlicki dziennikarz Piotr Boczoń, zatrzymania podejrzanych o pedofilię przez grupę ECPU są specyficzne. Łowcy transmitują na Facebooku wizerunek zatrzymywanego, prowadzą dialog, pozwalają tłumaczyć się przed kamerą. Fundacja sama organizuje tak zwane „wabiki”. Pracownicy podają się za małe dziewczynki, wyszukują podejrzanych użytkowników, nawiązują kontakt (zbierając przy tym dowody popełnienia przez nich przestępstwa).

Wczoraj łowcy pedofili udali się do Szalowej i Rożnowic. W pierwszej miejscowości dopadli 45-latka, który w rozmowach z małymi dziewczynkami fantazjował o czynnościach seksualnych. Wysyłał im swoje nagie zdjęcia, dążył do spotkania. Z kolei w Rożnowicach w sidła ECPU Polska wpadł 52-latek. Z ustaleń fundacji wynika, że ten namawiał 12-letnią dziewczynkę do wysyłania zdjęć w bieliźnie lub całkiem nago. Planował z nią spotkanie i wspólną imprezę. Sam też nadsyłał nagie fotografie. Obydwaj mężczyźni zostali oddani w ręce Policji. Poniżej zdjęcia.

Czytaj także: Nowy Sącz ma 560 milionerów. Niestety sądeckie pensje mocno poniżej średniej krajowej

Fot: ECPU Polska, Gorlice24

Share on twitter
Share on facebook