UWAGA! Wakacyjna przygoda dla Twojego dziecka od Akademii Beskidka!

UWAGA! Wakacyjna przygoda dla Twojego dziecka od Akademii Beskidka!

Akademia Beskidka od ośmiu lat ku ogromnej radości dzieci i ku zadowoleniu rodziców organizuje w Nowym Sączu wakacyjne półkolonie dla najmłodszych. Rozpoczął się tegoroczny nabór, a my mamy dla naszych Czytelników niespodziankę: już wkrótce będzie można w dts24 wziąć udział w zabawie, w której rozdamy miejsce na dwutygodniowej półkolonii w prezencie!

Tegoroczna oferta przygotowana, zapisy „ruszyły”! – informują pomysłodawcy półkolonijnych atrakcji szykowanych na najbliższe lato.

Lato  to odpoczynek, radość, zabawa dla dzieci ale i trudny orzech do zgryzienia dla rodziców. Sam jestem tatą i nie mogę niestety wziąć aż dwóch miesięcy urlopu, a praca zdalna jest sennym marzeniem. Bardzo chciałbym, podobnie jak wielu innych rodziców, żeby moje dzieci spędziły wakacje aktywnie, ciekawie i w grupie rówieśników, żeby były nakarmione i po prostu bezpieczne, w dobrych rękach. Stąd pomysł organizacji półkolonii dla dzieci z Akademią Beskidka. Mamy już ogromne doświadczenie, a każdego roku wzbogacamy program półkolonii. Są to m.in. warsztaty rozwijające zainteresowania, wycieczki autokarowe… W tym roku jedziemy do wesołego miasteczka Rabkoland, będzie nocne biwakowanie, wyjścia na basen i wiele innych przygód. Czasem nawet im zazdroszczę  – mówi  Erwin Czernecki z Akademii Beskidka.

Bazą wakacyjnej przygody z Beskidką jest Ośrodek Wypoczynkowo – Rekreacyjny MAJA stojący na dwóch hektarach  zielonego, monitorowanego, ogrodzonego terenu w urokliwej części Nowego Sącza nad rzeką Kamienicą.

Czego chcieć więcej?

Czytajcie uważnie dts24 w najbliższych dniach!