W niedzielnym odcinku Szansy na Sukces wystąpi nowosądeczanin Sebastian Atrament

W niedzielnym odcinku Szansy na Sukces wystąpi nowosądeczanin Sebastian Atrament

Sebastian Atrament, Szansa na Sukces, Nowy Sącz

W najbliższą niedzielę (30 października) o godz. 15.15 na antenie TVP 2 w programie Szansa na Sukces wystąpi urodzony w Nowym Sączu Sebastian Atrament. Wokalista zaśpiewa utwór z repertuaru zespołu Piersi.

Dla sądeckiego wokalisty będzie to już drugi udział w Szansie na Sukces. Poprzedni miał miejsce 15 lat temu. Sebastian Atrament w rozmowie z portalem DTS24 przyznaje, że od tego czasu w programie zmieniło się kilka elementów.

– Będzie to odcinek z zespołem Piersi, a zatem repertuar rockowy. Dla mnie jako osoby grającej rocka i bluesa to odpowiedni repertuar. To kolejna przygoda w Szansie na Sukces. Pierwsza odbyła się jeszcze za czasów Wojciecha Manna. Minęło 15 lat. Ciekawostką jest fakt pewnych zmian w programie. Teraz przy nagrywaniu odcinka jest preselekcja. Odpadają dwie spośród dziewięciu osób. A zatem samo dostanie się do części głównej już jest wyróżnieniem – mówi Sebastian Atrament.

W programie usłyszymy siedmiu wykonawców, którzy w przeważającej większości zaśpiewają piosenki, z których słynie zespół Piersi. Mowa o utworach byłego wokalisty Pawła Kukiza. Nie zabraknie także znanej i lubianej „Bałkanicy”.

Sebastian Atrament w miniony piątek zagrał w Starym Sączu, gdzie w nowym lokalu odbył się pierwszy koncert na żywo. Sądecki muzyk jest w trakcie nagrywania płyty. Często koncertuje w Krynicy – Zdroju. Poniżej prezentujemy jeden z najnowszych utworów jego autorstwa.

Fot: Atrament zespół rock

Czytaj także: Stary Sącz. Uczniowie technikum leśnego ślubowali na corocznym „rykowisku” (zdjęcia)

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama