Uwaga! W niedziele nie pojedziemy autobusami MPK!!!

Koronawirus zatacza coraz szersze kręgi również w Nowym Sączu. Kierownictwo MPK ogłosiło, że od dnia 22 marca br. do odwołania zostaje zawieszone wykonywanie wszystkich kursów komunikacji miejskiej w niedziele i święta.

W swoim komunikacie MPK informuje:
“MPK Sp. z o.o. w Nowym Sączu ze względu na ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty oraz ogłoszeniem na terenie całego kraju stanu zagrożenia epidemicznego, Prezydent Miasta Nowego Sącza podjął decyzję o czasowym ograniczeniu komunikacji miejskiej na terenie Miasta Nowego Sącza oraz gmin członków porozumienia gminnego w zakresie publicznego transportu zbiorowego.
W związku z powyższym od dnia 16 marca br. do odwołania w dni robocze na wszystkich liniach komunikacyjnych autobusy kursują wg rozkładu jazdy obowiązującego w soboty. Wyjątek stanowi linia nr 27 – wykonywane są dodatkowe kursy, rano z Piątkowej Łęg o godz. 5:55 i 7:25 oraz popołudniu z Al. Batorego 15:25 i 17:10.
Natomiast począwszy od dnia 22 marca br. do odwołania zostaje zawieszone wykonywanie wszystkich kursów komunikacji miejskiej w niedziele i święta”.

Ale to nie wszystko. Nad Kamienicę i Dunajec zawitało wojsko, tzw “czerwone berety”. Żołnierze będą wspierać funkcjonariuszy Karpackiej Brygady SG w ochronie granicy państwowej.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.