Uwaga! Rabatowe ulotki na lody to fałszywka

Uwaga! Rabatowe ulotki na lody to fałszywka

Ktoś z niewiadomych przyczyn postanowił spłatać niemiłego figla amatorom słynnych w całym świecie sądeckich lodów, rozprowadzając ulotki rabatowe, informujące o 20% zniżkach na lody w wybranych punktach miasta. Sęk w tym, że żaden z producentów Sądeckiego Szlaku Lodowego nie oferuje takiego rabatu.

Ulotki informujące o rabatach pojawiły się na deptaku przy ul. Jagiellońskiej. Są opatrzone logotypami miasta Nowego Sącza  czyli herbem św. Małgorzaty oraz logo 725–lecia lokacji miasta.

Nikt nie konsultował z Urzędem Miasta wspomnianej akcji rabatowej, nikt też nie zwrócił się do nas z prośbą o wykorzystanie w tym celu wizerunku herbu św. Małgorzaty – mówi Krzysztof Witowski, rzecznik prezydenta miasta i dodaje, że  zgoda taka jest niezbędna.

Krzysztof Witowski podkreśla również, że akcja rabatowa nie była w żaden sposób uzgodniona z zainteresowanymi sądeckimi przedsiębiorcami, dla których ta sytuacja także była zaskoczeniem.

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju aktywności, które mogą pomóc w promowaniu lokalnych produktów, w tym także Sądeckiego Szlaku Lodowego – zapewnia rzecznik prezydenta. – Należy je jednak realizować w uzgodnieniu zarówno z samymi przedsiębiorcami, jak i Urzędem Miasta.

Sądecki Szlak Lodowy to idea, która zrodziła się jakiś czas temu i powstała przy współpracy z Centrum Informacji Turystycznej oraz Urzędem Miasta. W skład Sądeckiego Szlaku wchodzą następujące lodziarnie:

– Fanaberia,

– Coctail Bar „Na Wałowej”

– „Lwowianka” – Argasińscy

– „ Orawianka” – U Lelity

–  „Bajka”

–  Coctail Bar „Na Lwowskiej”

–  „Miś”

– „Fratelli”

– „Caffe da Sandro”

fot. pixabay.com

Reklama