Nowy Sącz: od poniedziałku można umawiać się na wizytę u lekarzy przychodni Antidotum

Wynik testów na obecność koronawirusa u pracowników nowosądeckiej przychodni Antidotum przy ul. Broniewskiego - negatywny. Jak informowaliśmy - przychodnia była tymczasowo zamknięta po tym, jak u jednego z pracowników stwierdzono infekcję COVID-19.  Jak się dziś okazało - reszta załogi jest zdrowa. Od poniedziałku pacjenci będą mogli umawiać się na wizytę u lekarza.

Poniżej komunikat dotyczący trybu pracy przychodni, który będzie obowiązywał od poniedziałku:

Od 3 sierpnia w związku z epidemią zostają wprowadzone nadzwyczajne rozwiązania dotyczące przyjęć pacjentów w przychodniach:

  • PACJENCI MOGĄ SIĘ REJESTROWAĆ WYŁĄCZNIE TELEFONICZNIE
  • PACJENTOM UDZIELANE BĘDĄ TELEPORADY W GODZINACH PRACY PRZYCHODNI
  • W SYTUACJI, KIEDY JEST TO NIEZBĘDNE PACJENT ZOSTANIE UMÓWIONY NA KONKRETNĄ GODZINĘ DO LEKARZA I WTEDY MOŻLIWE BĘDZIE WEJŚCIE DO PRZYCHODNI - PROSIMY O PRZYBYCIE W MASECZCE I RĘKAWICZKACH ( JEŻELI PAŃSTWO POSIADACIE). W PRZYPADKU OCZEKIWANIA NA WEJŚCIE DO PRZYCHODNI NALEŻY ZACHOWAĆ ODSTĘP MINIMUM 2 METRÓW OD INNEGO PACJENTA
  • NIE NALEŻY ZGŁASZAĆ SIĘ PO RECEPTY. PROŚBĘ O PRZEPISANIE LEKÓW DO KONTYNUACJI LECZENIA NALEŻY ZGŁOSIĆ TELEFONICZNIE

Te wszystkie obostrzenia służą Państwa bezpieczeństwu . Każdy z nas jest odpowiedzialny za zdrowie i życie drugiego człowieka. Zadbajmy o siebie w tym trudnym czasie.

W sytuacji gdy do Przychodni trafi pacjent z ewentualnym podejrzeniem zakażenia koronawirusem, to placówka będzie zmuszona do zamknięcia, a cały personel poddany 14-dniowej kwarantannie, dlatego ze względu na Państwa i nasze bezpieczeństwo zwracamy się z prośbą o bezwzględne zastosowanie się do zaleceń.

Numer telefonu: (18) 521-17-01, (18) 441-55-85, (18) 441-56-76, 663 915 995

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.