UWAGA, NOWY ZAKAZ: z Lwowskiej nie wolno skręcać w lewo w ul. Matejki!

Kolejna zmiana organizacji ruchu w centrum Nowego Sącza. Z ulicy Lwowskiej nie wolno już skręcić w lewo w ulicę Matejki.

Zakaz nie dotyczy taksówek i autobusów.

Aby dotrzeć na parking przy "Maślanym Rynku", w okolice Sokoła i dalej w kierunku ul. Jagiellońskiej - trzeba jechać prosto, objechać rynek wkoło i wracając, skręcić w ul. Matejki w prawo.

Przypominamy też o obowiązującym od niedawna zakazie skrętu z ulicy Lwowskiej w ulicę Kraszewskiego. W obu miejscach jazda "na pamięć" może skończyć się kolizją, albo mandatem.

Czytaj też:

UWAGA! Miejskie autobusy pojadą ulicami Kochanowskiego i Na Rurach

(tk)

fot. dts24

 

 

FORD TRANS

6 comments

 1. Alina 30 Lipiec, 2018 at 10:25 Odpowiedz

  bez sensu ..uważam ze wystarczyło tylko zrobić zmiana świateł na zasadzie wahadłowej tak jak to ma miejsce na skrzyżowaniu przy „Ekonomie” , poaza tym wjeżdżanie za każdym do Rynku na tą krzywą kostkę brukową, to po zawieszeniu . Teraz dostać się od północy i wschodu miasta na dość uczęszczane parkingi w centrum czyli Grybowska 4 , Kościuszki , Matejki Narutowicza to trzeba będzie kołować i zatruwać Starówkę spalinami w dobie szukania objazdów.. Pozdrawiam ps.. zawsze jeszcze może kierować ruchem Pan Policjant .. pięknie by było , byłaby okazja poznać policjantów od innej strony a nie tylko mandatów

 2. Alina 30 Lipiec, 2018 at 10:30 Odpowiedz

  dlaczego nie zamieszczono mojego komentarza.? pisze jeszcze raz :
  1/ Uważam że zamkniecie skrętu z ul . Lwowskiej w Matejki w lewo może byc bezkolizyjne gdy światła będą świecić wahadłowo tak jak przy „Ekonomie”
  2/ Objazd każdorazowy przez Rynek to porażka zadymimy Starówkę — w dobie szukania objazdów jest to niepoważna decyzja
  3/Kostka brukowa rynku dośc nierówna – żeby nie urwać zawieszenia lepiej najmniej uczęszczać tą drogą
  4/ Jeżeli jest problem że jest blokada jadących prosto to też można postawić Pana Policjanta z Drogówki , poznamy dzieki temu Sądeckich Policjantów

 3. Łukasz 20 Sierpień, 2018 at 07:19 Odpowiedz

  Czas pokazał, że wprowadzone rozwiązanie było bezsensowne. Co trzeci samochód i tak tam skręca nie robiąc sobie nic z zakazu, a pozostali muszą jeździć (jak wspomniano wyżej) przez rynek z tragiczną nawierzchnią. Jeśli już wprowadzamy jakieś rozwiązanie, to starajmy się go egzekwować. Podobnie jest z pobliską ul. Wałową. Niby deptak wyremontowany za olbrzymie pieniądze, zakaz wjazdu i postoju, a i tak służy jako parking, przez co jest cała poplamiona, a płyty na niej są popękane od przejeżdżających samochodów…

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.