UWAGA KONKURS. Odkryjmy Sądeckie Potrawy Lokalne

Jesteś pasjonatem gotowania i posiadasz autorskie przepisy wykorzystujące produkty lokalne? Zgłoś się do udziału w konkursie kulinarnym „Odkryjmy Sądeckie Potrawy Lokalne”, realizowanym przez Fundację Horyzont360, Heron Live Hotel, Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem oraz Gminę Gródek na Dunajcem.

W konkursie może wziąć udział jedna osoba lub grupa osób, która zgłasza do konkursu maksymalnie trzy lokalne potrawy. Potrawy te muszą być związane z regionem sądeckim – powiatem nowosądeckim i posiadać min. 15-letnią tradycję wytwarzania na obszarze powiatu nowosądeckiego. Szczególnie mile widziane będą potrawy z fasolą Piękny Jaś.

Jak zgłosić się do konkursu?

Na stronie internetowej Fundacji Horyzont360, w zakładce „Projekty” znajdują się informacje o konkursie, w tym regulamin opisujący zasady udziału oraz formularz zgłoszeniowy.

Zgłoszone potrawy będą odtwarzane przez Kucharzy Hotelu Heron, najlepsze z nich zostaną nagrodzone, a także znajdą się w specjalnym przewodniku kulinarnym wydanym w celu promowania obszaru powiatu nowosądeckiego.

Termin nadsyłania zgłoszeń to 30.06.2019 r.

Zachęcamy do udziału w konkursie.

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Fasolowe Żniwa” dofinansowanego z budżetu Województwa Małopolskiego.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.