Urszula Nowogórska – „jedynką” na sądeckiej liście wyborczej PSL-KUKIZ 15

Urszula Nowogórska – „jedynką” na sądeckiej liście wyborczej PSL-KUKIZ 15

Radna sejmiku województwa małopolskiego Urszula Nowogórska jest „jedynką” listy Koalicji Polskiej w jesiennych wyborach parlamentarnych. „Lokomotywy” list w poszczególnych okręgach zaprezentowano podczas sobotniej konwencji w Płocku. Lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz jest „jedynką” w Tarnowie, a Paweł Kukiz – w Opolu.

Celujemy w dwucyfrowy wynik, aby zostać języczkiem u wagi, decydować, kto będzie miał władzę – mówił Paweł Kukiz.

Swój start w wyborach Urszula Nowogórska skomentowała w liście do mediów, który prezentujemy poniżej.

Podjęłam decyzję o ubieganiu się o mandat posła w okręgu  nr 14 z list PSL, obejmującego powiaty:  limanowski, nowosądecki, gorlicki, nowotarski i tatrzański. Decyzję tą poprzedziło wiele rozmów z mieszkańcami, radnymi, wójtami i samorządowcami, za które bardzo serdecznie dziękuję.

W swojej dotychczasowej pracy samorządowej (jako Przewodnicząca Sejmiku i obecnie radna Województwa Małopolskiego), starałam się rzetelnie pracować na rzecz rozwoju regionu, bez względu na barwy polityczne i ponad wszelkimi podziałami. Chcę swoje dotychczasowe doświadczenie przełożyć na pracę w Sejmie, tak, aby skutecznie wpływać na kierunki rozwoju  naszych małych ojczyzn oraz tworzyć prawo, które będzie przejrzyste i  zrozumiałe. Kandyduje, bo chcę Polski, w której żyjemy bezpiecznie i szczęśliwie.

Zachęcam Państwa do śledzenia mojej strony internetowej www.nowogorska.com.pl oraz portali społecznościowych, na których będę publikowała mój program wyborczy. Razem możemy zmienić nasz kraj i region.

Dziękując za dotychczasowa współpracę, pragnę poprosić o jej kontynuację, zarówno
w kampanii wyborczej, jak i po jej zakończeniu. Pragnę, byśmy wszyscy pomimo różnic, zdobyli się na jednomyślność  i działania, konieczne dla wspierania rozwoju potencjałów naszych regionów, ludzkich pasji i bezpiecznego życia.

Z poważaniem

Urszula Nowogórska

 

 

 

Share on twitter
Share on facebook