UKS Staszkówka Jelna walczy o sukces z wsparciem Andrzeja Gut Mostowego

Klub kobiecej piłki nożnej z Jelnej walczy o awans do krajowej elity. Obecnie drużyna ta zajmuje drugie miejsce na drugim szczeblu rozgrywek. Strata do lidera jest niewielka, a swoją pomoc finansową po raz kolejny ofiarował przedsiębiorca Andrzej Gut Mostowy.

dts

Cieszę się, że po raz kolejny możemy liczyć na ofiarność naszego przyjaciela, pana Andrzeja Guta-Mostowego. Już któryś raz o nas pamięta i nam pomaga. Jest dla nas ogromną pomocą oraz wsparciem. Jestem przekonany, że nasza współpraca będzie kontynuowana - wyjaśnił nam Wojciech Mróz, czyli prezes i trener UKS 3 Staszkówka Jelna.

Do takiej deklaracji doszło podczas oficjalnego otwarcia kompleksu sportowo-sanitarnego w miejscowości Sienna. To tam przedsiębiorca i wiceprzewodniczący Rady Programowej ds. Rozwoju, Promocji i Promocji Turystyki w Małopolsce obiecał ponownie wesprzeć klub.

Obecnie UKS 3 Staszkówka Jelna jest na drugim miejscu w tabeli II ligi kobiet, ze stratą jedynie dwóch punktów do liderującej w tym zestawieniu Prądniczanki Kraków.

Festyn z okazji otwarcia zaplecza sanitarno - sportowego w miejscowości Sienna, uświetniły m.in mecz pokazowy zawodniczek UKS Staszkówka Jelna kontra Rodzice, zabawa taneczna przy nutach z DJ Sromek oraz loteria fantowa. Organizatorem imprezy był klub UKS Staszkówka Jelna  a współorganizatorem Gminny Ośrodek Kultury w Gródku nad Dunajcem.

Materiał promocyjny.

dts

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.