Udane mecze, zacięta walka

Na kortach Atena Sport Club Nowy Sącz zakończyły się rozgrywki o Grand Prix Nowego Sącza w squashu. Po zaciętych meczach ostatni turniej wygrał Marek Smaga.

Po podsumowaniu wyników wszystkich ośmiu turniejów wyłoniono mistrza całego cyklu, którym został właśnie zwycięzca ostatniego turnieju Marek Smaga, na drugiej pozycji uplasował się Rafał Danek, trzecie miejsce zajął Dariusz Dutka, a tuż za podium na 4 miejscu sklasyfikowani zostali wspólnie Mateusz Rakoczy i Łukasz Bodziony.
W rozgrywkach udział wzięło 32 zawodników, wśród których swoich sił spróbował również najmłodszy adept squasha w Nowym Sączu 7-letni Hubert Łukasik, natomiast najstarszym uczestnikiem zmagań był pełen wigoru i energii zawodnik Władysław Malczak, lat 67.
Sponsorami zawodów byli: FHU Bożena i Andrzej Danek, Atena Sport Club, BNKO.pl.