Twój rodzic lub opiekun jest bohaterem? Wygraj bon na zakup odzieży sportowej znanej marki

Bohater nie zawsze nosi pelerynę i ma nieziemskie moce.Bohaterowie są wśród nas. Codziennie mijamy ich na ulicy, w sklepie, czy siedzimy obok w autobusie. ,,Chcemy podziękować pracownikom służby medycznej za ich niezwykłe zaangażowanie i poświęcenie w walce z koronawirusem. Zależy nam także na propagowaniu zdrowego i aktywnego stylu życia wśród dzieci i młodzieży” – piszą organizatorzy konkursu pod hasłem „Dziękujemy Bohaterom. Pomagamy Ich Dzieciom”.

Organizatorem konkursu jest Federacja Funduszy Lokalnych, a fundatorem nagród – Fundacja 4F Pomaga. W ramach akcji 1000 młodych osób z całej Polski otrzyma karty podarunkowe 4F na zakup odzieży sportowej o wartości 500 zł.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez 20 lokalnych organizacji pozarządowych ze wszystkich województw. Za rozstrzygnięcie konkursu w naszym województwie odpowiada Małopolskie Towarzystwo Oświatowe.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych i średnich, których rodzice lub opiekunowie pracują w służbie medycznej. Mowa tu zarówno o lekarzach, jak i pielęgniarkach, ratownikach medycznych, sanitariuszach, salowych, rehabilitantach, fizjoterapeutach oraz pracownikach administracyjnych.

Aby zgłosić się do konkursu, należy do 6 września wypełnić formularz dostępny TUTAJ.

Komisje konkursowe oceniać będą kreatywność, oryginalność i zgodność z tematem odpowiedzi na dwa zawarte w formularzu pytania: ,,Dlaczego moja mama/mój tata/ mój opiekun jest bohaterem?” oraz ,,Dokończ zdanie: Aktywność to znaczy…”.

Uczestnicy podzieleni będą na trzy grupy wiekowe: 6-9 lat, 10-14 lat oraz powyżej 15 lat.

Ogłoszenie wyników nastąpi 15 września, a wręczenie kart podarunkowych – 18 października.

Więcej informacji na stronie konkursu pod adresem http://dziekujemybohaterom.splashthat.com.

fot. ilustr. pixabay

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.