Twój rodzic lub opiekun jest bohaterem? Wygraj bon na zakup odzieży sportowej znanej marki

Twój rodzic lub opiekun jest bohaterem? Wygraj bon na zakup odzieży sportowej znanej marki

Bohater nie zawsze nosi pelerynę i ma nieziemskie moce.Bohaterowie są wśród nas. Codziennie mijamy ich na ulicy, w sklepie, czy siedzimy obok w autobusie. ,,Chcemy podziękować pracownikom służby medycznej za ich niezwykłe zaangażowanie i poświęcenie w walce z koronawirusem. Zależy nam także na propagowaniu zdrowego i aktywnego stylu życia wśród dzieci i młodzieży” – piszą organizatorzy konkursu pod hasłem „Dziękujemy Bohaterom. Pomagamy Ich Dzieciom”.

Organizatorem konkursu jest Federacja Funduszy Lokalnych, a fundatorem nagród – Fundacja 4F Pomaga. W ramach akcji 1000 młodych osób z całej Polski otrzyma karty podarunkowe 4F na zakup odzieży sportowej o wartości 500 zł.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez 20 lokalnych organizacji pozarządowych ze wszystkich województw. Za rozstrzygnięcie konkursu w naszym województwie odpowiada Małopolskie Towarzystwo Oświatowe.

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych i średnich, których rodzice lub opiekunowie pracują w służbie medycznej. Mowa tu zarówno o lekarzach, jak i pielęgniarkach, ratownikach medycznych, sanitariuszach, salowych, rehabilitantach, fizjoterapeutach oraz pracownikach administracyjnych.

Aby zgłosić się do konkursu, należy do 6 września wypełnić formularz dostępny TUTAJ.

Komisje konkursowe oceniać będą kreatywność, oryginalność i zgodność z tematem odpowiedzi na dwa zawarte w formularzu pytania: ,,Dlaczego moja mama/mój tata/ mój opiekun jest bohaterem?” oraz ,,Dokończ zdanie: Aktywność to znaczy…”.

Uczestnicy podzieleni będą na trzy grupy wiekowe: 6-9 lat, 10-14 lat oraz powyżej 15 lat.

Ogłoszenie wyników nastąpi 15 września, a wręczenie kart podarunkowych – 18 października.

Więcej informacji na stronie konkursu pod adresem http://dziekujemybohaterom.splashthat.com.

fot. ilustr. pixabay