Trzetrzewina. Dachowanie samochodu osobowego na DK28

Trzetrzewina. Dachowanie samochodu osobowego na DK28

Wczoraj (10 grudnia) na drodze krajowej nr 28 doszło do dachowania samochodu osobowego. Zdarzenie to miało miejsce około godziny 14:50 w Trzetrzewinie (gmina Chełmiec).

Autem podróżował dorosły oraz dziecko. Obie te osoby wydostały się o własnych siłach z pojazdu i żadna z nich nie skarżyła się na dolegliwości.

Drugi pojazd, znajdował się na poboczu kilkadziesiąt metrów za miejscem zdarzenia, podróżowały nim dwie dorosłe kobiety – relacjonują funkcjonariusze PSP w Nowym Sączu.

Wkrótce do Trzetrzewiny dotarła karetka pogotowia ratunkowego, a jej załoga przebadała uczestników zdarzenia. Wszyscy mogli pozostać na miejscu.

Strażacy z JRG nr 1 w Nowym Sączu, OSP Niskowa oraz OSP Krasne Potockie zabezpieczyli teren i kierowali ruchem drogowym.

Wczoraj na drogach panowały trudne warunki – rano w wielu miejscach jezdnia była bardzo śliska, a wieczorem widoczność mocno ograniczała gęsta mgła. Na Sądecczyźnie doszło do kilku niebezpiecznych zdarzeń. Informowaliśmy między innymi o dachowaniu samochodu w Biczycach Dolnych oraz o zderzeniu pojazdów w miejscowości Trzycierz.

fot. PSP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.