Teatralna jesień: Trener życia

“Nie radzisz sobie z życiem? Praca to pasmo udręki, a w życiu prywatnym nie jest lepiej. Rozwiązanie jest proste: przeczytaj podręcznik “Jak żyć” – to przesłanie sztuki, którą napisał Nikc Reed, a przedstawili aktorzy Teatru im. Adama Mickiewicza z Częstochowy podczas Jesiennego Festwialu Teatralnego w Nowym Sączu. Był to już ostatni spektakl JFT.

“Trener życia” to opowieść o ludziach, którzy nie radzą sobie z codziennymi problemami. Pomocy może udzielić osobisty trener, lub postępowanie według książkowych recept. Jednak to nie jest takie proste. Ani rady trenera, ani wskazówki z książki nie są proste do zrealizowania.

W sztuce, którą wyreżyserował Wojciech Malajkat wystąpili: Sylwia Karczmarczyk, Iwona CHołuj, Maciej POółtroak i Samobr Czarnota.

Po przedstawieniu z widzami spotkał się w ramach rozmów kamerlnych Sambor Czarnota. Aktor opowiadał o tym, że niedawno został ojcem i skąd się wzięło jego imię.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.