Trener Sandecji po klęsce: na pewno ten zespół się nie podda

W sobotę piłkarska Sandecja Nowy Sącz doznała bardzo dotkliwej porażki w Gdyni z tamtejszą Arką. Wynik 0:5 jest najwyższą przegraną sądeczan w historii ich występów w najwyższej klasie rozgrywkowej.

wsb3

Zaraz po meczu na konferencji prasowej kilka słów do dziennikarzy powiedział opiekun Sandecji Radosław Mroczkowski.

Nie spodziewaliśmy się, że po dobrym meczu z Lechem, stracimy tyle bramek. Nie chcę odnosić się na gorąco do wydarzeń na boisku, ale momentami miałem wrażenie, że system VAR działał dzisiaj w jedną stronę. Tak wyglądało to z perspektywy naszej ławki – przyznał trener.

Gratuluję gospodarzom tego zwycięstwa. My mamy swoje problemy, z którymi musimy się mierzyć. Oczywiście ten wynik jest dla nas bolesny, ale na pewno ten zespół nie podda się i będzie starał się grać jak najlepiej, walczyć i zdobywać punkty w meczach, które przed nami. Każda zdobycz będzie bardzo cenna – dodał szkoleniowiec „biało-czarnych”.

W najbliższą sobotę o godz. 20.30 w Niecieczy Sandecja Nowy Sącz podejmie mistrza Polski Legię Warszawa. Piłkarze ze stolicy są podrażnieni porażką z Koroną w Kielcach 2:3, więc będą chcieli sobie powetować straty. Zapowiada się zatem ciężki mecz dla sądeczan, którzy plasują się obecnie na czwartym miejscu od końca.

Fot. Sandecja.TV

FORDELEKT
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]