Trener Sandecji: chcemy iść w górę

Wczoraj Sandecja zremisowała na wyjeździe z Lechem Poznań 0-0. Dla sądeckiego zespołu było to historyczna chwila, po raz pierwszy zagrał w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce.
Po meczu trener Sandecji Radosław Mroczkowski powiedział:

dts

- Na pewno wszyscy widzieli, że debiut dla Sandecji w Ekstraklasie nie był łatwy. Spotkanie pod każdym względem przyniosło dla nas wielkie emocje. Mamy w składzie zawodników, którzy w ekstraklasie mają swój staż i statystyki, ale takie mecze zawsze są bardzo trudne. Zwłaszcza dla debiutantów, to było widać w wielu fazach spotkania. Na pewno sytuacji, w których się broniliśmy było bardzo dużo, mieliśmy też sporo szczęścia. Jednak wypracowaliśmy też swoje okazje, które mogły nam dać bramkę. Po tak krótkim okresie przygotowawczym widać było, że pewnych elementów nam trochę brakuje, ale plusem dla chłopaków jest zaangażowanie, takie podejście z charakterem do tego spotkania. Jak na debiut w trudnym wyjazdowym meczu możemy być zadowoleni. Nie jesteśmy może mega szczęśliwi, ale cieszymy się, że ten jeden punkt mamy, wywalczony na trudnym terenie. Po takim meczu na pewno w kolejnych pojedynkach będziemy czuć się pewniej. Cały klub chce się zmieniać i iść w górę, jesteśmy świadomi historycznych momentów jakie z naszym udziałem są dokonywane. Mam nadzieję, że dzięki temu w przyszłości będziemy mogli mówić o wielkiej piłce w Nowym Sączu. W tej chwili naszym celem jest utrzymanie się w Ekstraklasie.

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.