To już pewne. 15 kwietnia Joanna Jędrzejczyk przyjeżdża do Nowego Sącza (film + zdjęcia)

To już pewne. 15 kwietnia Joanna Jędrzejczyk przyjeżdża do Nowego Sącza (film + zdjęcia)

Joanna Jędrzejczyk, Nowy Sącz, seminarium, MOSiR

Wielka gratka dla kibiców sportu. Już za trzy tygodnie w Nowym Sączu zagości Joanna Jędrzejczyk, trzykrotna zawodowa mistrzyni świata, zawodniczka MMA, pierwsza Polka w organizacji UFC. Będzie bohaterką seminarium, które odbędzie się w Hali Sportowej MOSiR. Organizatorem wydarzenia jest Kamil Janik, założyciel klubu Viking Team. Kamil Janik jest jednocześnie zawodnikiem organizacji Wotore, gdzie jako pierwszy sądeczanin zaakcentował swoją obecność. Dziś mieliśmy okazję porozmawiać z inicjatorem wydarzenia.

Joanna Jędrzejczyk urodziła się 18 sierpnia 1987 roku w Olszynie. Podczas swojej bogatej, sportowej przygody posmakowała MMA, muay thai, kickboxingu oraz boksu. Jest trzykrotną zawodową mistrzynią świata, dwukrotną mistrzynią Europy, czterokrotną amatorską mistrzynią świata, trzykrotną mistrzynią Europy oraz pięciokrotną mistrzynią Polski w boksie tajskim. Popularność zdobyła swoimi występami dla organizacji UFC. Kamil Janik z klubu Viking Team nie ukrywa, że jest dumny z organizacji tak wielkiego eventu w Nowym Sączu.

– Jako założyciel klubu Viking Team (klub funkcjonuje od dwóch lat) oraz główny organizator seminarium z Joanną Jędrzejczyk jestem dumny, że udało się zorganizować wydarzenie takiej rangi. W moim klubie gościli już czołowi zawodnicy polskiej sceny sportów uderzanych: Tomasz Sarara, Marcin Różalski, Bartosz Batra, Kamil Jenel, świetna zawodniczka mistrzyni świata oraz Europy w Kickboxingu Iwona Nieroda czy aktualny top federacji KSW Radosław Paczuski. Cieszę się, że zawodnicy Viking Team mogą czerpać wiedzę od najlepszych. Takie spotkania to ogromna motywacja do dalszych treningów – mówi Kamil Janik.

Teraz on sam postarał się pójść krok dalej i podjął się organizacji seminarium, które stanowi nie tylko wielką ciekawostkę, ale też promocję dla miasta. Z tego miejsca zaprasza też wszystkie zainteresowane osoby, które chciałby spotkać się z utytułowaną zawodniczką.

– Tym razem wychodzimy na zewnątrz i organizujemy otwarte seminarium z Joanną Jędrzejczyk. Myślę, że jest to ogromna promocja dla naszego miasta, ale też możliwość dla lokalnej społeczności i innych klubów do spotkania z naszą mistrzynią. Joanna Jędrzejczyk to reprezentantka naszego kraju za oceanem w największej organizacji MMA na świecie – UFC. Jako klub jesteśmy na rynku sportowym od dwóch lat. Prężnie rozwijamy tę dyscyplinę sportu jaką jest kickboxing. Można w nim skorzystać nie tylko z zajęć z Kickboxingu. Posiadamy dość szeroko rozwinięty wachlarz treningów: kickboxing boks yoga, taniec nowoczesny dla dzieci, akrobatyka sportowa, kickboxing dla dzieci od 5 do 15 roku życia. Stawiamy na rozwój oraz promowanie zdrowego stylu życia u dzieci oraz dorosłych. Zapraszamy wszystkich chętnych na wspólny trening z Joanną Jędrzejczyk już 15 kwietnia w Hali Sportowej w Nowym Sączu – precyzuje Kamil Janik.

ZOBACZ FILM PROMUJĄCY WIZYTĘ JOANNY JĘDRZEJCZYK W NOWYM SĄCZU:

Fot: Kamil Janik (Viking Team) / instagram.com/joannajedrzejczyk

Share on twitter
Share on facebook

Jesteś tegorocznym maturzystą ? Chcesz zostać prawnikiem lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności w zakresie prawa ? Ten materiał jest dla Ciebie

WAŻNE !

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama