The Toasters zagrali koncert w Nowym Sączu

Pod znakiem dobrej zabawy upłynął miniony weekend w Nowym Sączu. W StuDJo Artystycznym  zagrali The Toasters z Nowego Yorku, SKAcowani z Krakowa i lokalny band Bigger Half. Taneczna muzyka w stylistyce Ska, ciekawe gitarowe brzmienia i instrumenty dęte rozgrzały sądecką publiczność. To była dobra impreSKA!

Pierwszy support zagrali Bigger Half z Nowego Sącza. Max, Puciek i Gacek, którzy tworzą zespół od 2004r. Sami o sobie mówią, że tworzą muzykę płynącą z głębi serca. Ich twórczość przepełniona jest pozytywną wibracją i humorem, ale nie brak w niej też powagi. Identyfikują się z takimi gatunkami muzycznymi jak Punk i Dub. Na swoim koncie maja dwie płyty i wiele osiągnięć którymi nie chwalą się w sieci bo jak twierdzą – muzyka to nie zawody.

Kolejni zagrali SKAcowani. Pierwsze trzy litery wyjaśniają jaki rodzaju muzyki wykonują, a cała nazwa w pewnym sensie jakie mają podejście do życia. Skoczne rytmy,  ekscentryczne teksty i duży 10  – osobowy skład rozruszali publiczność na dobre. Mimo krótkiego stażu wspólnego grania chłopaki bardzo dobrze brzmią razem i tworzą zgrany band, co dało się odczuć.

I wreszcie nadeszła pora na The Toasters, uznawany na całym świecie za jedną najciekawszych grup SKA. Grają już od 35 lat i zagrali już ponad 5 tysięcy koncertów. Zabrzmiały najbardziej popularne rytmiczne hity z ich repertuaru. Było mocno! Zresztą zobaczcie sami.

Czytaj też:

Z Nowego Yorku do Nowego Sącza przyjeżdają The Toasters !

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.