Tenis ziemny. Turniej o Puchar Fakro

Tenis ziemny. Turniej o Puchar Fakro

Pod koniec maja na kortach Sądeckiego Towarzystwa Tenisowego Fakro rozegrano turniej dla dzieci w kategorii czerwonej. W szranki stanęło 13 uczestników.

Zawodników podzielono na dwie grupy, w których rywalizowano każdy z każdym. O miejscu na podium decydowała ilość zwycięstw w grupie.

W tej pierwszej wystąpiło sześciu adeptów Szkoły Tenisa. Trzeci był Sebastian Ziemianek (wygrane w trzech z pięciu meczów). O zwycięstwo w bezpośrednim pojedynku zawalczyli Karol Pogwizd i Oliwier Waśko (mieli identyczny bilans 4:1). Zwyciężył ten pierwszy.

Czytaj również: TO JUŻ DZIŚ! STARTUJE MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SOKOLIKA. JUVENTUS TURYN, BORUSSIA I EVERTON

W drugiej grupie w walce o złoty medal startowało siedmiu adeptów Sądeckiego Towarzystwa Tenisowego Fakro. Trzeci był Maciej Nesterak, który wygrał cztery z sześciu pojedynków. Miejsce drugie padło łupem Kuby Kwiatkowskiego.

Czytaj również: TRENER SANDECJI: „TO POKAŻĄ JUŻ NAJBLIŻSZE DZIAŁANIA KLUBU”

O pierwszej lokacie zadecydował bezpośredni pojedynek pomiędzy Darią Antkiewicz i Adamem Prusem, którzy mieli taką samą liczbę zwycięstw (5-1). Ostatecznie zwyciężyła Daria.

W turnieju startowali również: Mikołaj Sajdak, Kuba Kwiatkowski, Oliwia Hebda, Mateusz Obrzut, Maja Porębska, Wiktoria Kantor, Wiktor Zaiczek,

Odwiedź konto autora na Twitterze

Źródło: STT Fakro

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.