Tenis. Rywalizowano o Puchar Małego Robinsona

W Parku Strzeleckim w Nowym Sączu rozegrano zawody tenisowe o Puchar Małego Robinsona.

KorzennaW2020

W szranki stanęło trzynaście par, w tym trzy ze Słowacji. Rywalizowano w dwóch grupach w systemie każdy z każdym, gdzie mecz toczył się do jednego wygranego seta (w przypadku remisu 6:6 rozgrywano tie-break).

Z każdej z grup awans wywalczyły po dwa zespoły grając następnie w Finale A oraz w Finale B.

Ostateczne wyniki - Finał A 1 miejsce Branislav Bodo, Vladimir Poticny, 2 miejsce Jarosław Pasoń, Leszek Gruca, 3 miejsce Peter Maskalik, Jan Cupak. Finał B 1 miejsce Jarosław Piechowicz, Krzysztof Oleksy, 2 miejsce Krzysztof Poręba, Władysław Biel, 3 miejsce Marcin Górnicki, Dariusz Ledniowski.

Czytaj również: MACIEJ KORZYM W KOŃCU ZACZĄŁ STRZELAĆ AŻ MIŁO!

- Mecze toczyły się w sportowej i towarzyskiej choć zaciętej atmosferze. Pojawiła się duża grupa publiczności. Był grill, przekąski. W związku z dużym zainteresowaniem jest szansa na to, że turniej wejdzie do kalendarza sportowego Nowego Sącza gdyż udział w przyszłorocznej edycji zapowiedziały już następne pary deblowe z Polski i Słowacji – mówi organizator zawodów Zbigniew Chowaniec.

Odwiedź konto autora na Twitterze

Źródło: Jarosław Piechowicz

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.