Tegoroczna VII edycja projektu Run 4 a Smile za nami, ale w dalszym ciągu możesz pomóc.

W dniu 6 czerwca 2020, w ramach VII edycji Run 4 a Smile, czyli biegu po uśmiech odbyło się w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu kameralne spotkanie organizatorów. Ze względów bezpieczeństwa spotkanie to przygotowano na głównym tarasie Uczelni i zaproszono na nie grupę studentów przygotowujących event, oraz niewielkie grono mediów lokalnych oraz zaprzyjaźnionych uczestników.
Podczas spotkania można było osobiście zobaczyć i posłuchać transmitowanych online koncertów następujących zespołów muzycznych oraz wykonawców:
1. Kordian
2. The Sunflowers
3. Or_kiestra (transmisja tylko online)
4. Ewa Novel
5. Arkadio
6. Poisons

W trakcie całego dnia większa część uczestników Run 4 a Smile brała czynny udział w rywalizacjach sportowych (pozostała część uczestników wystartowała w niedzielę tj. 7 czerwca). W tym roku uczestnicy biegali, chodzili oraz jeździli rowerami po uśmiech 6-letniego Stasia Gołębia, cierpiącego na rzadką chorobę genetyczną – zespól Kabuki. Zliczono, iż było ich blisko 500 osób! Najważniejszym jednak jest fakt, iż pomimo niesprzyjających w obecnym czasie warunków do organizacji tak dużej imprezy udało się zebrać wyznaczony cel, czyli 20 tysięcy złotych. I to jeszcze nie koniec. Licytacje będą jeszcze trwać do końca tygodnia, więc serdecznie zapraszamy każdego kto jeszcze chciałby wesprzeć Stasia. Licytacje można wybrać na Facebooku w Wydarzeniu „Licytacje charytatywne dla Stasia”. Cały dochód z akcji zostanie przeznaczony na kosztowne leczenie Stasia, będącego podopiecznym Stowarzyszenia Sursum Corda (Program „Na ratunek”) http://www.sc.org.pl/projekty/naratunek/golab_stanislaw/.
ci, przygotowywana była jak zawsze przez międzynarodową grupę studentów WSB-NLU, przy wsparciu wielu partnerów.

Zapraszamy do:
– odwiedzenia strony: http://bieg.wsb-nlu.edu.pl/
– polubienia nas na Facebooku: https://www.facebook.com/run4asmile
– obejrzenia transmisji z koncertów:
www.facebook.com/watchparty/1233561170322445/?entry_source=USER_TIMELINE

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.