Tęgoborze: Puchar Jeziora Rożnowskiego dla Dunajca!

Wczoraj (25 sierpnia) w Tęgoborzu na stadionie klubu "Hart Tęgoborze" został rozegrany Turniej Jezioro Rożnowskie Cup. Turniej został zorganizowany z inicjatywy Społecznego Komitetu Obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę w Tęgoborzu z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. 

WSB2020

Organizatorami turnieju byli Tomasz Kosecki Przewodniczący Komitetu, Artur Pawłowski wiceprezes Klubu "Hart Tęgoborze"  Kamil Gródek trener Dunajec MUKS i Sławomir Zubel  Szkółka Piłkarska "Zubello Iwkowa".

W turnieju wzięło udział  15 zespołów złożonych z zawodników urodzonych w 2008 r.  Zawody rozpoczęto od prezentacji drużyn i odśpiewania hymnu narodowego. Następnie Tomasz Kosecki przywitał wszystkich uczestników oraz gości i dokonał oficjalnego otwarcia turnieju.

Nad częścią sportową czuwał Kamil Gródek , który sprawnie kierował rozgrywkami przy wsparciu Artura Pawłowskiego i zawodników z klubu Hart. Rozpoczynając rozgrywki wszyscy z niepokojem wpatrywali się w niebo , które zasnuło się ciężkimi chmurami. Na szczęście przechodzące ulewy omijały Tęgoborze i skończyło się tylko na niewielkiej mżawce , która przez chwilę przeszła nad stadionem. Rywalizacja była zacięta nie brakowało pięknych bramek i składnych akcji. Było wiele radości ze zwycięstw oraz goryczy z przegranych meczów.

Zwyciężyła drużyna MUKS Dunajec Nowy Sącz, drugie miejsce zajął SMS Rzeszów, a trzecie miejsce Korona Kielce. Tuż za podium uplasowała się drużyna Górnika Zabrze.

Najlepsze 3 drużyny otrzymały okolicznościowe medale i puchary wykonane z drewna przez firmę CNC-Drewno, a wszyscy zawodnicy okolicznościowe medale, które w imieniu organizatorów wręczyli Tomasz Kosecki i Kamil Gródek.

Najlepszym strzelcem został zawodnik Wisły Kraków Eryk Kulka, który otrzymał koszulkę snajpera reprezentacji Polski Kamila Wilczka z autografem. Najlepszym bramkarzem został zawodnik MUKS Dunajec Nowy Sącz-Bartosz Pawłowski do którego  powędrowały rękawice Arkadiusza Malarza bramkarza Legii, a najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany piłkarz Korony Kielce Tymoteusz Lechowski, który otrzymał  koszulkę Szymona Żurkowskiego, wschodzącej gwiazdy polskiej piłki nożnej

Klasyfikacja końcowa:

 1. MUKS Dunajec Nowy Sącz
 2. SMS Rzeszów
 3. Korona Kielce
 4. Górnik Zabrze S.S.A.
 5. Wisła Kraków
 6. Hutnik Kraków - Nowy Hutnik 2010
 7. Bruk-Bet Termalica Nieciecza KS
 8. Akademia Kolejarz
 9. Hutnik II Kraków
 10. Zubello Szkółka Piłkarska
 11. MKS Limanovia
 12. Stal Mielec
 13. Akademi Bart-Gol Tęgoborze
 14. Elita Brzesko
 15. Unia Tarnów

Serdecznie dziękujemy wszystkim drużynom za przybycie i wspaniałą atmosferę. Dziękujemy naszym sponsorom, którymi byli: Firma Wiśniowski, Zet Transport, Firma Mika, Markowe Specjały, Piekarnia Tęgoborze, Exflor, Restauracja Ten-Go Baba, 4Move, Producent Opakowań Karton-Plus, Frugo, IMSTUDIO, Firma Baran Systemy ogrodzeniowe, Firma Novabox.

Dziękujemy również wszystkim którzy pomogli w przygotowaniu i przeprowadzeniu turnieju: Krzysztofowi i Wiktorowi Koseckim, Rafałowi Grelowi, Grzegorzowi Wadowskiemu i zawodnikom klubu Hart Tęgoborze.

materiał partnera

 

PUMA

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.