Szufryn i Kasprzak już trenują

Na treningu Sandecji tłok. Na pierwszym planie Dawid Szufryn i Bartłomiej Kasprzak. To ważna informacja. Obaj mieli długą przerwę w zajęciach z powodu koronawirusa. Ich powrót to nadzieja na lepsze wyniki.

– Oj, cieszę się, że wreszcie jestem z kolegami, na treningu, podobnie jak Bartek Kasprzak – opowiada Dawid Szufryn, kapitan MKS Sandecja. – Wróciliśmy do ludzi, po badaniach, które dały negatywny wynik. Przerwę w zajęciach miałem właściwie od meczu w Grudziądzu. Siedzenie w domu było bardzo trudne. Chorobę przechodziłem bardzo łagodnie, dzieci nie zachorowały. Jednak bycie w czterech ścianach przez ileś tam dni było bardzo uciążliwe. Bardzo, bardzo się cieszę, że mogę wychodzić z domu.
Obaj piłkarze trenują, ale jeszcze nie w pełnym wymiarze.
– Jestem już po 4 jednostkach treningowych, czyli siłownia i boisko. – dodaje Dawid Szufryn. – Żeby wrócić do pełni sił potrzebuję czasu. Jeżeli wszystko będzie dobrze to sądzę, że za dwa tygodnie będę mógł już grać, taką mam nadzieję.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.