Sztab szkoleniowy Sandecji został zmieniony. Oto współpracownicy Kafarskiego

Trener Sandecji Nowy Sącz Tomasz Kafarski skompletował sztab szkoleniowy, z którym będzie współpracował w zbliżającym się sezonie Nice 1 Ligi.

wsb3

Jego asystentem będzie znany głównie z występów w Cracovii Paweł Nowak. Asystent miał też okazję przywdziewać koszulkę Sandecji wiosną sezonu 2012/2013 i jesienią 2013/2014.

Czytaj również: Wojciech Trochim odchodzi z Sandecji

Bramkarzy będzie szkolił Richard Zajac. 41-letni Słowak pracował ostatnio w Podbeskidziu Bielsko-Biała.

Trenerem przygotowania fizycznego został Sebastian Leciak, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz Wyższej Szkoły Edukacji w Sopocie. Ma za sobą pracę w Górniku Zabrze, czy Bytovii Bytów.

Sztab uzupełni Kamil Biel, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu na kierunku wychowanie fizyczne. Od roku 2013 pracował w Akademii Sandecja oraz Akademii Młodych Orłów.

Warto dodać, że na swoim stanowisku pozostał Marcin Janikowski, który od sezonu 2014/15 pełni funkcję kierownika drużyny.

- Wszystkich nowych członków sztabu szkoleniowego serdecznie witamy w Nowym Sączu i życzymy powodzenia. Jednocześnie za dotychczasową współpracę chcieliśmy serdecznie podziękować Januszowi Świeradowi, Stanisławowi Bodzionemu i Dawidowi Musiałowi – napisano na łamach Sandecja.pl.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

GLINIK

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.