Sylwetka SPORTOWCA – Szyszka, Drzyzga, Ogorzały, Myszkowski, Jazic [GŁOSOWANIE]

Sylwetka SPORTOWCA – Szyszka, Drzyzga, Ogorzały, Myszkowski, Jazic [GŁOSOWANIE]

Dzisiaj ostatni dzień, w którym można oddawać swoje głosy w I etapie Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny roku 2021. Przedstawiamy listę uczestników, którzy mają jeszcze szansę powalczyć o tytuł w wielkim finale.

1. Bartłomiej Szyszka, siatkarz klubu SKPS Dunajec Nowy Sącz. Razem z drużyną zdobył złoty medal na Mistrzostwach Małopolski oraz tytuł Wicemistrza Polski Młodzików. Bartek gra na pozycji atakującego.

SMSy o treści TYP.SR.10 można wysyłać pod numer 72480. Koszt SMS, to 2.46 zł (z VATem).

2. Mateusz Drzyzga, kierowca wyścigowy. Mistrz Polski GSMP 2021 (Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski) Klasyfikacja Generalna Klasa E0-2000.

Na Mateusza należy słać SMSy pod numer 72480 o treści TYP.SR.11. Koszt SMS, to 2.46 zł (z VATem).

3. Kamil Ogorzały, 21-letni gracz Sandecji Nowy Sącz. Występuje na pozycji pomocnika. W 2020 roku zagrał w biało-czarnych barwach 30 razy. Za ten czas strzelił dwie bramki.

SMSy o treści TYP.SR.12 można wysyłać pod numer 72480. Koszt SMS, to 2.46 zł (z VATem).

4. Kamil Myszkowski, bokser klubu SKB Golden Team Nowy Sącz. W roku 2021, zdobył złoty medal na turnieju o Mistrzostwo Małopolski. Jego podopiecznym jest trener Jerzy Galara.

SMSy o treści TYP.SR.13 można wysyłać pod numer 72480. Koszt SMS, to 2.46 zł (z VATem).

5. Dominik Jazic, uczestnik rajdów terenowych, założyciel Sense of Sport, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, ukończył studia doktoranckie na AWF Katowice. Dominik jest kierowcą w Szybkościowych Rajdach Terenowych rangi Pucharu Polski i Mistrzostw Polski. W Mistrzostwach Polski Dacia Duster Motrio Cup zajął drugie miejsce. Na tym jednak nie koniec listy sukcesów. Kierowca swoją bardzo szybką i skuteczną jazdą w całym sezonie wywalczył również tytuł wicemistrza Europy w klasie T2 (samochody o ograniczonym zakresie modyfikacji).

Jeżeli uważasz, że to właśnie Dominik powinien zwyciężyć w Plebiscycie, wyślij SMS pod numer 72480 o treści TYP.SR.14. Koszt SMS, to 2.46 zł (z VATem).

Aktualne wyniki głosowania można sprawdzać TUTAJ

Szczegółowy regulamin znajduje się na oficjalnej stronie Stowarzyszenia dla Miasta Nowego Sącza, w zakładce Sportowiec-2021. 

GŁOSUJ również na: Sylwetka SPORTOWCA – Ruchała, Gruca, Kawa, Chmiel, Walski [GŁOSOWANIE]

INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Ewa Novel tuż przed finałem Szansy na sukces

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.