Świąteczny numer DTS. Uwierzcie w dobrą przyszłość!

Świąteczny numer DTS. Uwierzcie w dobrą przyszłość!

Ekonomiści przekonują, iż tegoroczne święta wielkanocne będę skromniejsze pod względem ilości dóbr wszelakich, które skonsumujemy. I to jest z pewnością zła wiadomość. Dla równowagi mamy wiadomość dobrą. Świąteczny DTS to niezmiennie solidna porcja lektury. Inflacja nie dotyka tekstów, które dla Was piszemy. Dobre dziennikarstwo, podobnie jak złoto, kolejny raz okazuje się pewną inwestycją.

Być może zasiadamy do tegorocznego świątecznego stołu pełni obaw o stan domowych finansów i bardzo napiętą sytuację u najbliższych sąsiadów. Mocno wierzymy jednak, że zawsze warto szukać jasnych stron każdej sytuacji. Trudno przekonywać, że w połowie kwietnia 2022 r. żyjemy w świecie idealnym. Nigdy taki nie będzie. Warto jednak myśleć, że jutro będzie dzień lepszy niż dziś. Bezpieczniejszy pod każdym względem. Gdybyśmy w to nie wierzyli, trudno byłoby znaleźć sensowną motywację do dalszej egzystencji. Kiedy jednak, jeśli nie w Wielkanoc, uwierzyć w dobrą przyszłość? Zmartwychwstanie to najlepsza okazja, aby przekonać się, że nawet najtrudniejsza – pozornie – sytuacja, ma swój pozytywny finał.

Dobrej lektury zatem. Jeśli znajdziecie w wielkanocnym wydaniu DTS choćby jeden tekst, który stanie się dla Was inspiracją do pozytywnego myślenia, albo jedno zdanie, które wywoła Wasz uśmiech, to znaczy, że warto było się starać dla takich Czytelników. Dobrych Świąt!

Zapraszamy do lektury świątecznego numeru – dostępny bezpłatnie pod linkiem:

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about Ewa Novel

Ewa Novel tuż przed finałem Szansy na sukces

Play Video about Ewa Novel w Szansie na sukces

Ostatnie przygotowania Ewy do finału Szansy na sukces. Zobacz co tam się działo…  Dostępne tylko u nas 😉 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.